Ana Sayfa AVM Kazandıran alışveriş Tepe Nautilus’ta

Kazandıran alışveriş Tepe Nautilus’ta

http://cheeseandwinecafe.com/wp-config.php Tepe Nautilus, harcadıkça kazandırmaya devam ediyor. 12- 15 Mart tarihleri arasında Tepe Nautilus’ta tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes 50 TL yüklü hediye Tepe Nautilus Card’ın sahibi oluyor.

special info Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus, yılın her döneminde ziyaretçilerini birbirinden kazançlı alışveriş kampanyalarıyla buluşturmaya devam ediyor. Tepe Nautilus, Mart ayında ziyaretçilerine 50 TL yüklü Tepe Nautilus Card hediye ediyor.

12-15 Mart tarihleri arasında Tepe Nautilus’tan tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, 50 TL yüklü hediye Tepe Nautilus Card’ın sahibi olacak. Fırsatlarla dolu alışverişin tadını doyasıya çıkarmak isteyenler, Tepe Nautilus Card ile kazandıklarını seçili mağazalarda anında harcayabilecek. Stoklarla sınırlı kampanyaya katılım sağlamak için tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş tutarındaki fiş ile katılım noktasında Tepe Nautilus Card üyeliği gerçekleştirmek yeterli.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here