Ana Sayfa Gündem Kelebek Mobilya yurt dışındaki 20’nci mağazasını açtı

Kelebek Mobilya yurt dışındaki 20’nci mağazasını açtı

Yurt dışındaki büyümesini sürdüren Kelebek Mobilya, yeni mağazasını Erbil’de hizmete açtı. ‘Yeniliğe kanat açtık’ mottosuyla yurt içi ve yurt dışında her geçen gün mağazalarına bir yenisini ekleyen Kelebek Mobilya, yurt dışında yedi ülkede toplam 20 konsept mağazaya ulaştı.

Türk mobilya sektöründe 86’ncı yılını kutlayan Kelebek Mobilya, yeni mağazalarla yurtdışındaki büyümesini sürdürüyor. Kelebek Mobilya, yurtdışındaki 20’nci mağazasını, Kuzey Irak’ın Erbil kentinde hizmete açtı. Erbil Mobilyacılar Caddesi’nde 2 bin metrekare büyüklüğündeki mağaza için 300 bin dolarlık yatırım yapıldı. Mağaza açılışına, Irak Türkmen Cephesi (ITC) Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Maruf ile Kelebek Mobilya CEO’su İsmail Doğan, Irak Erbil Başkonsolosu Hakan Karaçay, Irak Erbil Gümrük Ataşesi Ersay Çete ve Erbil Ticaret Odası Başkanı Dara Celil Hayat da katıldı.

Ülke ihracatına katkı sağlayacak

Kelebek Mobilya Uluslararası Pazarlar Direktörü Serkan Duman, Erbil’deki mağaza ile birlikte 2021 yılını yurtdışında yedi ülkede 20 konsept mağaza ve ihracat hedeflerimize adım adım yaklaşarak tamamlıyoruz. “Yurtdışına yaptığımız yatırımlarla hem Kelebek Mobilya olarak büyüme stratejimizi sürdürüyor hem de ülke ihracatına ve Türkiye’nin büyümesine destek oluyoruz” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here