Ana Sayfa Gündem 150. şubesini açan KFC, 50 yeni restoran daha açacak

150. şubesini açan KFC, 50 yeni restoran daha açacak

İş Gıda çatısı altında hizmet veren KFC Türkiye, 150. şubesini İstinyePark AVM’de açtı. KFC, bu yılın sonuna kadar 50 yeni restoran açma ve 1500 ek istihdam yaratma hedefiyle, Türkiye’deki lokasyon ağını genişletiyor.

Türkiye’yi eşsiz lezzetleriyle buluşturan KFC, 2021’de 50 yeni mağaza açma hedefine adım adım yaklaşıyor. Son olarak İstanbul’da İstinyePark AVM’de 6 Nisan Salı günü gerçekleştirdiği yeni restoran açılışında, sosyal mesafe kurallarına uygun, ziyaretçilerin ilgisini çeken bir açılış etkinliği düzenledi.

KFC Türkiye, agresif büyüme stratejisine ve yatırımlarına devam ediyor. KFC’nin bu seneki reklam filmlerinden tanınan Lezzet Korosu eşliğinde gerçekleşen eğlenceli açılışla birlikte KFC, Türkiye’deki 150. restoranını hizmete sundu. KFC, yüzde yüz yerli üretim taze tavuklardan, 11 baharatlı gizli tarif eşliğinde usta şeflerce günlük olarak hazırlanan eşsiz lezzetiyle İstinyePark AVM’deki yeni lokasyonunda sevenlerini ayrışan tadıyla buluşturuyor.

Türkiye’deki ilk restoranını 1989 yılında açan KFC, İş Gıda bünyesinde faaliyet gösteriyor. 30 ilde, 3000’e yakın çalışanıyla 150 restoranda hizmet veren KFC Türkiye, misafirlerini parmak ısırtan lezzetlerle buluşturuyor ve her geçen gün büyümeye devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here