Ana Sayfa Gündem Kiğılı’dan Babalar Günü’ne duygusal mesaj!

Kiğılı’dan Babalar Günü’ne duygusal mesaj!

Kiğılı, Babalar Günü’ne özel duygulara dokunan bir reklam filmi hazırladı. Kalıpları yıkarak #SeniSeviyorumBaba temasıyla dikkat çeken filmde, duygusal kareler eşliğinde, bir babaya verilecek en güzel hediyenin sevgiyi dile getirmek olduğuna vurgu yapıldı.

Yayınladığı özel gün mesajlarıyla büyük ilgi toplayan Kiğılı, 16 Haziran Babalar Günü’nde herkes tarafından merakla beklenen etkili bir reklam filmine imza attı.

Reklam filminde, babalara karşı duyguları ifade etmekte zorlanan bir topluma dikkat çeken Kiğılı, kalıpları yıkıp geç kalınmış duygulara çağrı yaparak, bu Babalar Günü’nde herkesi babasını ne kadar sevdiğini söylemeye davet etti.

“Kiğılı’dan tüm babalara minnetle” mesajıyla başlayan filmde, Müslüm Gürses’in “Affet” isimli şarkısı ile duygu yüklü karelere yer verildi.

#SeniSeviyorumBaba etiketiyle dikkat çeken YouthWorks imzalı film, “Nerede olursa olsun, onu sevdiğini söylemek Babalar Günü’nde vereceğin en güzel hediye” mesajıyla son buluyor.

Geçtiğimiz hafta sonu itibariyle eş zamanlı sosyal medya ve Youtube kanalından paylaşılan1 dakikalık reklam filmi, kısa zamanda sosyal medyadan olumlu tepkiler alarak büyük beğeni topladı.

Daha önceki kısa filmleriyle de ses getirmişti
8 Mart Kadınlar Günü için ‘önyargı ve eşitlik’ kavramları üzerine hazırladığı vurucu reklam filmiyle dikkatleri üzerine çeken Kiğılı, geçtiğimiz 10 Kasım’da yayınladığı reklam filmiyle de birçok platformda ödülün sahibi olmuştu.

Kiğılı Babalar Günü Reklam Künyesi:

Reklamveren: Kiğılı
Reklamveren Yetkilisi: Gül Sağır Aydın, Tolga Şaylıman
Reklam Ajansı: Youthworks
Ajans Yönetimi: Serhat Gürcü, Seden Gürcü
Kreatif Direktör: Oğuzhan Atliman
Kreatif Ekip: Mustafa Tekbayrak, Buse Kıral, Merve Turunç
Müşteri İlişkileri: Cansu Ece Ertan
Müzik: Müslüm Gürses – Affet
Söz Yazarı: Tuna Kiremitçi
Prodüksiyon Şirketi: Kala Film
Yönetmen: Burak Günaydın
Affet (Temple Of The King)
Orijinal Söz-Beste: Ritchie Blackmore / Ronnie Dio
Türkçe Söz: Tuna Kiremitçi
Yorumcu: Müslüm Gürses
Yapım: Pasaj Müzik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here