Ana Sayfa Tasarım Kim Kardashian, ilk pop-up Skims mağazasını açtı

Kim Kardashian, ilk pop-up Skims mağazasını açtı

Tasarımcı Willo Perron, Kim Kardashian’ın iç giyim markası Skims için Paris’te bulunan ve parlak, tıknaz teşhir üniteleri ve bölmelerle donatılmış ilk pop-up mağazasını tasarladı.

Geçici SKIMS mağazası, Paris’teki Galeries Lafayette Paris Haussmann mağazasının girişinde 280 metrekarelik bir zemin katta yer alıyor.Bej iç tasarımıyla dikkat çeken Skims Paris pop-up mağazası, tıknaz bölmeleri ve teşhir üniteleriyle dolu. Mağazanın özgün tasarımının merkezinde parlak, bej renkli bölmeler ve raflar yer alıyor.

Mağaza tasarımı vücut formlarına atıfta bulunuyor


Tasarımcı Perron, “Bütün konsept, sert köşelerin olmamasına dayanıyordu, her şey yumuşak kenarlı yuvarlak ve tüm parçalar süper parlak üzerine kurulu. İnsanların ona dokunmak zorunda olduklarını hissetmelerini istedim. Aynı zamanda vücut formlarını ve vücudun kıvrımlarını anımsatıyor” diyor.

İç çamaşırları, şekillendirici giysiler ve ev kıyafetleri, kancalarla donatılmış kısa ve kalın yapılı bej dolapların içinde sergileniyor. Yerleşik raflar ve köşeler, giysiler için ek teşhir alanı sunuyor.

Müşteriler, yumuşak pembe perdelerle çevrili kalın duvarlı soyunma odalarındaki ürünleri deneyebiliyor.

Tasarımcı Perron, “Markanın değerleri şekil, eğriler ve ten tonları ile ilgili. Mevcut dili genişlettik. Hafiflik ve şehvet arasında bir yere oturmalı. Aynı zamanda hem eğlenceli hem de seksi olmak istedik. Renk seçimleri Skims koleksiyonuna ve kullandıkları renk paletine göre yapıldı” diyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here