Ana Sayfa İNDEKS Koçtaş Koçtaş’a gelenler 4 alıyor, 3 ödüyor

Koçtaş’a gelenler 4 alıyor, 3 ödüyor

view publisher site Evini güzelleştirmek isteyenlerin ilham kaynağı Koçtaş, yaşam alanlarına en uygun bütçelerle yenilik katmak isteyenlere kaçırılmayacak Koçtaş Kartlılara özel ‘4 Al 3 Öde’ kampanyası sunuyor. Tüm kategorilerdeki on bini aşkın üründe geçerli olan kampanyadan yararlanmak isteyenler, turuncu etiketli ürünleri incelemek için Koçtaş mağazalarını ya da koctas.com.tr’yi ziyaret edebilir.

https://optiekvanes.nl/1400-dte72451-dating-a-coworker-in-texas.html Yaşam alanlarını güzelleştirmek isteyenler Koçtaş’a gelerek 4 ürün alıyor, 3 ürün için ödeme yapıyor. Koçtaş’ın “4 Al 3 Öde” kampanyasından yararlanmak isteyenlerin Koçtaş mağazalarına uğramaları ya da koctas.com.tr’yi tıklamaları güzel fikir…

Koçtaş’ta yer alan banyo, mutfak, mobilya, dekorasyon, aydınlatma, el aletleri, aydınlatma veya bahçe dâhil tüm kategorilerde on bini aşkın üründe geçerli olan kampanya ile yaşam alanlarına yenilik katarken tasarruf etmek mümkün. Koçtaş reyonlarındaki on bini aşkın turuncu etiketli üründeki Koçtaş Kartlılara özel 4 al 3 öde fırsatını kaçırmayın.

‘4 Al 3 Öde’ fırsatından faydalanarak ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyenler, koctas.com.tr üzerinden yapacakları 250 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından da yararlanabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here