Ana Sayfa İNDEKS 41 Burda AVM Kral Şakir, 41 Burda AVM’de miniklerle buluşuyor

Kral Şakir, 41 Burda AVM’de miniklerle buluşuyor

Kocaelilileri ilklerle buluşturarak, özel deneyimler yaşatan 41 Burda AVM, 13-14-15-16 Haziran tarihlerinde, sevilen çizgi film dizisi ‘Kral Şakir’ etkinliği ve sürprizlerle dolu hediyeler ile minik ziyaretçilerine karne sevincini yaşatacak.

Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen ve Kocaeli’nin alışveriş, yaşam ve buluşma merkezi haline gelen 41 Burda AVM, minik ziyaretçilerini, bir aslan ailesinin başından geçen komik ve neşeli hikâyeleri anlatan Türkiye’nin ilk çizgi dizisi Kral Şakir etkinliği ile buluşturuyor.

13-14-15-16 Haziran tarihlerinde, 15.00, 17.00, 19.00 saatlerinde 3 seans olarak düzenlenecek etkinlikte; Kral Şakir söyleşisi, moderatörle sahne aktiviteleri, Şakir ve Necati maskot karakterleri gösterisi ve hatıra fotoğraf çekimi gibi birbirinden keyifli etkinlik yer alıyor.

41 Burda AVM’den miniklere karne sürprizleri

41 Burda AVM, 14 – 15 -16 Haziran tarihlerinde karnesiyle birlikte gelen okul öncesi ve ilköğretim öğrencilerini; kitaplar, oyun kartları ve birbirinden eğlenceli sürpriz hediyelerle karşılayacak.
41 Burda AVM, keyifli bir tatilin başlangıcı için, ücretsiz olarak gerçekleştirilecek, şarkıların söylenip oyunların oynanacağı Kral Şakir etkinliği ve sürpriz hediyeler ile minik ziyaretçilerini davet ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here