Ana Sayfa Yiyecek-İçecek Kumpir&Salad lezzet noktalarıyla büyüyor

Kumpir&Salad lezzet noktalarıyla büyüyor

Doğal, organik ve taze malzemelerle özenle hazırlanan lezzetleri buluşturan Kumpir&Salad, büyümesini sürdürüyor. Kumpir&Salad Kurucusu Nasrettin Tutşi, hizmet ve kaliteden asla ödün vermediklerini belirterek, “Sektördeki bütün yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek kalitemizi üst seviyelere taşıyoruz” dedi.

Nasrettin Bey, Kumpir&Salad’ın önceliklerini dinleyebilir miyiz sizden?
Fastfood sektörünün iddialı firması olarak yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Sektöre adım attığımız ilk günden beri iddiamızı koruyoruz ve çalışmalarımızı bu yönde gerçekleştiriyoruz. Kaliteli hizmeti öncelik olarak belirliyoruz. Kalitemizden hiçbir zaman ödün vermediğimiz için müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz. Müşterilerimiz ile aramızda oluşan güven bağı sayesinde başarımıza başarı katarak rakiplerimizi geride bırakıyoruz. Fastfood sektörü gıda ile doğrudan bağlantılı olduğu için sağlık şartlarına dikkat etmemiz gerektiğini de biliyoruz. Müşterilerimizin sağlığını riske atmamak adına gerekli bütün önlemleri alıyoruz.

Ürünlerinizde nelere dikkat ediyorsunuz?
Tabağınıza renk katacak en taze mevsim yeşilliklerini müşterilerimiz için seçiyoruz. Marulundan domatesine kadar her bir lokması tazelik kokan enfes salatalarımızla Türk mutfağının vazgeçilmezi makarnayı, hiçbir yerde tadamayacağınız bir lezzette sunuyoruz. Soslarımızı dünyanın dört bir yanından gelen eşsiz baharatlar ile hazırlayıp, kendi mutfağımıza taşıyoruz. Bu özel soslarla marine edilen tavuklarımıza şeflerimizin usta dokunuşlarıyla lezzet katıp müşterilerimizin tabağına kadar getiriyoruz.

Kumpir&Salad’ın tercih edilme nedenleri nedir?
Müşterilerimiz firmamızın kıymetlisidir. Bu nedenle karşılarına yemeklerin en lezzetli hali ile çıkıyoruz. Firma olarak hazırladığımız lezzetli yiyecekler müşterilerimiz tarafından yoğun ilgi görmektedir. Ekip arkadaşlarımız fastfood sektöründe üstün tecrübesi ve bilgi birikimi ile de fark yaratmaktadır. Ayrıca sektördeki bütün yenilikleri ve gelişmeleri de yakından takip ederek kalitemizi üst seviyelere taşıyoruz. Bizim işimizde teknoloji de önemli bir yer almaktadır. Dünya genelinde gelişen teknolojiyi adım adım takip ederek işimizde kullanıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here