Ana Sayfa Gündem Kurun AVM Danışmanlık portföyüne bir proje daha

Kurun AVM Danışmanlık portföyüne bir proje daha

Kurun AVM Danışmanlık, Şanlurfa Polatkan AVM’nin kiralama ve danışmanlık hizmetlerini yürütmeye başladı.

Polatkan Yapı tarafından Şanlıurfa Yenişehir’de kurulu olan Polatkan AVM’nin kiralama ve danışmanlık hizmetlerini Kurun AVM Danışmanlık üstlendi.

12 adet 13 katlı rezidans bünyesinde kurgulanan Polatkan AVM’nin, 15 bin metrekare kiralanabilir alanı bulunuyor. Yürüme mesafesinde orta ve üst grup sosyoekonomik seviyede yaklaşık 25 bin kişinin ikamet ettiği proje, yaklaşık 2 milyon 500 bin kişilik bir hinterlanda sahip.

Şanlıurfa’nın yürüme mesafesindeki en yoğun nüfusa hitap eden proje, temel ihtiyaçlarının bir arada bulunduğu ticari konsepti sayesinde bölgenin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına cevap verecek. Yoğun şehir trafiğine girmeden alışveriş kolaylığı sunacak olan Polatkan AVM, önemli bir lokasyon avantajını elinde bulunduruyor.

Türkiye’nin en kalabalık 8’inci kenti Şanlıurfa’da sosyal hayata yeni bir soluk getirecek olan AVM’nin, rahat ve keyifli bir alışverişin adresi olması hedefleniyor. Toplam 14 bin metrekare arsa alanına kurulu olan proje, mimari açıdan rahat bir alışveriş mekanı olarak dikkat çekiyor.

Bölgede yaşayanların yerel kültür, yaşam tarzı, ihtiyaç ve alışkanlıklarını dikkate alarak, bu doğrultuda en doğru ve en iyi mağaza karmasını oluşturan Polatkan AVM, bölgede farklılık yaratmayı hedefliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here