Ana Sayfa Gündem Lacoste, Minecraft koleksiyonu için deneyim alanları tasarladı

Lacoste, Minecraft koleksiyonu için deneyim alanları tasarladı

Lacoste, Minecraft kreasyonu için pop-up mağazalarında deneyim alanları tasarladı. Dev bir timsah ve tenis kortu kullanılarak tasarlanan deneyim alanları, 100 metre karelik alanda, Minecraft’ın eğlenceli dünyasını koleksiyon ile yansıtıyor.

Tenis mirasıyla modernizmi buluşturan efsane Fransız perakendeci Lacoste, heyecanı yüksek iş birliklerine Minecraft koleksiyonuyla devam ediyor. Sanal ve gerçek dünyanın buluştuğu Lacoste x Minecraft koleksiyonu oyun severler için eğlenceli bir stilin referansı oluyor. Her iki markanın mirasını taşıyan bu özel koleksiyon parçalarında marka, Minecraft evrenini ve özel olarak tasarlanarak pikselleştirilen timsahın mükemmel uyumunu buluşturuyor.

Lacoste ve Minecraft iş birliği 31 Mart Perşembe günü Galataport House of SuperStep mağazasında gerçekleştirilecek lansman daveti kapsamında özel bir partiyle kutlanacak. Davete ünlü oyuncular, Youtuberlar, Twitch yayıncıları ve influencerdan oluşan 200 kişinin katılımı bekleniyor.

Lacoste, Minecraft dünyasını sevenleriyle buluşturuyor
Yeni koleksiyonuyla oyun severleri heyecanlandıran Lacoste, Minecraft kreasyonu için pop-up mağazalarında deneyim alanları tasarladı. Dev bir timsah ve tenis kortu kullanılarak tasarlanan deneyim alanları, 100 metre karelik alanda, Minecraft’ın eğlenceli dünyasını koleksiyon ile yansıtıyor. Alana gelen ziyaretçileri dev bir timsah karşılarken, içinde yer alan mini tenis kortu ve oyun konsollarıyla keyifli bir deneyim sunuyor. Aynı zamanda alan içerisinde koleksiyonu sergileyen Lacoste, ürünlerin hikayesini alanda yaşatmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here