Ana Sayfa Gündem Lee ve Wrangler, Samsun Piazza AVM’de

Lee ve Wrangler, Samsun Piazza AVM’de

Lee ve Wrangler markaları, Samsun Piazza AVM’de 240 metrekarelik mağazasıyla hizmet vermeye başladı.

İkonik Wrangler ve Efsane Jean Lee markaları, Samsun Piazza AVM mağazasıyla hizmet vermeye başladı. Denim tarihinin en köklü markalarından Lee ve Wrangler, Samsun Piazza AVM’nin ikinci katında 240 metrekarelik alanda açılan mağazada, 2021 yaz koleksiyonları ile denim modasında yeni bir dönem başlatıyor.

Lee
Amerikan denim ve casual giyimin efsane markası Lee, yeniden Türkiye’de. 130 yıldır, rahatlık ve konforu bir arada sunan marka, işçiliği ile Lee severlere kendilerine güvenmeleri ve hayata karşı dik duruş sergilemeleri için ilham veriyor. Mükemmel fitleri ile adından söz ettiren marka logosu kadar bilinirliğe sahip olan cep şekli ile de kendini ayrıştırmış ve uzaktan bile görülse tanınır hale gelmişti.

Wrangler
Denimin, 1950’lerde gençlik hareketinin üniforması olarak adapte edildiğinde, gençlik tavrıyla eşanlamlı hale gelen ikonik marka Wrangler; çalışan, eğlenen ve cesur bireyselliği tanıyanların ruhuna hitap eden bir Amerikan simgesi. Muhteşem kesim ve fitleri ile her vücut tipi ve her yaşa uygunluğuyla öne çıkan Wrangler, kaliteden asla ödün vermeyen rahat kalıplarıyla Samsunlular ile buluşuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here