Ana Sayfa AVM Lego Festivali Tepe Nautilus’ta

Lego Festivali Tepe Nautilus’ta

http://roanokestartank.com/the-panel/beth-doughty/ Tepe Nautilus, 7-22 Mart tarihleri arasında minik ziyaretçilerini Lego Festivali’ne davet ediyor. Tepe Nautilus’ta kurulacak özel Lego tasarım alanlarında çocuklar hayal güçlerini kullanarak yaratıcılıklarını keşfederken, en sevilen Lego karakterleriyle de bir araya gelecek.

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus, minik ziyaretçilerini Lego Festivali ile eğlenceye davet ediyor. Mart ayı boyunca hafta sonları gerçekleşecek etkinliklerde çocuklar, hayal güçlerini kullanarak yaratıcılıklarını keşfedecek.

Minik ziyaretçiler, 7-8 Mart tarihlerinde Lego City alanlarında bina ve araç tasarlayarak yeni bir şehir inşa ederken, Lego Frozen alanında Elsa karakteri ile bir araya gelecek. 14 -15 Mart tarihlerinde Lego Friends alanında Friends Kızları için özel sahneleri Friends karakteri Stephanie ile hazırlayacak. Star Wars hayranları da Lego alanında en sevdikleri karakterlere Lego parçaları ile hayata verecek. 21-22 Mart tarihlerinde ise Lego Spider-Man ve Lego Duplo alanlarında çocuklar Spider – Man karakteri ile buluşacak.

Tepe Nautilus ücretsiz olarak gerçekleşecek Lego Festivali’ne tüm minik ziyaretçilerini davet ediyor.

try this website Tepe Nautilus Lego Festivali Programı
7-8 Mart: Lego Frozen – Lego City – Elsa karakteri ile buluşma
14-15 Mart: Lego Star Wars – Lego Friends – Stephanie karakteri ile buluşma
21-22 Mart: Lego Spider- Man – Lego Duplo – Spider -Man karakteri ile buluşma
tenormin tablet price in pakistan Etkinlik saati: 12.00-20.00
http://www.gladandthemox.com/24437-dte95325-how-to-make-good-online-dating-profile.html Etkinlik Yeri: Tepe Nautilus 1. Kat

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here