Ana Sayfa Gündem Lova Yatak, 100 mağaza hedefi yolunda

Lova Yatak, 100 mağaza hedefi yolunda

Lova Yatak, yıl sonuna kadar 100 mağaza hedefiyle çıktığı yolda, Lova bayisi olmak isteyen girişimcilerin tam destek olduklarının altını çiziyor. Ayrıca kadın girişimcilere özel tasarlanan yatırım planlarıyla, sıfır sermaye ile Lova mağazası açmak mümkün.

Etkili mağazalaşma stratejisi ile kısa sürede, faaliyet gösteren ve sözleşmesi imzalanan 65 konsept mağaza ve 350’den fazla satış noktasına ulaşan olan sağlıklı uyku uzmanı Lova Yatak, yıl sonuna kadar 100 mağaza hedefiyle yatırımcılara sunduğu desteği son hız devam ettiriyor.

“Kısa sürede kendini amorti eden” ve “değerini kaybetmeyen yatırım’’ mottosuyla mağaza sayısını artırmayı hedefleyen markanın franchise olmak isteyen yatırımcılara, franchise bedeli almadan mimariden eğitime kadar birçok konuda destek oluyor.

Kadın girişimcilere özel destek
Kadın dostu yaklaşımlarıyla da öne çıkan Lova Yatak, Kosgeb ile birlikte “Lova ile 100 Kadın Bayi- Sıfır Sermayeyle İşinin Patronu Sensin” projesini de hali hazırda devam ettiriyor. Marka, sunduğu imkanlarla kendi işletmelerinin sahibi olmayı arzu eden kadınları ve iş hayatında fırsat eşitliğini destekleyerek, kadın çalışan istihdamını artırmayı amaçlıyor.

Hedef, tüm dünyada Lova Yatak mağazaları açmak
Dünyanın önemli şehirlerinde Lova Yatak mağazaları açma hedefi olan markanın, kısa ve orta vade hedef lokasyonları olan Avrupa ve Balkan ülkelerindeki mağazalaşma çalışmaları hızla devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here