Ana Sayfa AVM Lovelet 4. Müzik Yarışması kazananları belli oldu

Lovelet 4. Müzik Yarışması kazananları belli oldu

Lovelet 4. Müzik Yarışması’nın finali muhteşem bir geceyle gerçekleşti. Yarışmanın jürisinde Kolpa Grubu ve Seçil Gür de yer aldı.

Lovelet Outlet, geleneksel hale getirdiği Müzik Yarışması’nın bu yıl dördüncüsünü gerçekleştirdi. Her yıl ünlü isimlerin jürilik yaptığı müzik yarışmasında bu yıl jüri koltuğunda genç kızların sevgilisi Kolpa Grubu yer aldı. Kolpa Grubu’na eşlik eden bir diğer jüri üyesi ise büyük ilgi ile izlenen “Benimle Söyle” yarışmasında jüri üyeliği yapan Seçil Gür oldu.

Her yıl olduğu gibi bu yılda değerli OMÜ Doç.Dr. Bahar Güdek, OMÜ Öğretim Görevlisi Devrim Öztürk, Armoni Müzik Eğitmeni Mehmet Kurul da jüri de yer almaya devam etti. Müzik yarışması finalinde Seçil Gür sevilen şarkılarını söylerken geceye Kolpa Grubu’nun canlı konseri damga vurdu.

Birbirinden başarılı 12 finalistin yarıştığı Müzik Yarışması finalinde Jüri üyeleri yarışmacıların performanslarını dinleyerek “Entonasyon”, “Çalma Becerisi” ve “Vokal Uyumu” kriterlerine göre değerlendirme yaparak ve ilk üç kazanan yarışmacıyı belirledi. 4.Lovelet Müzik Yarışması Birincisi Merve Usta, ikincisi Grup Kal, üçüncüsü Grup Kiralık, dördüncüsü ise Grup Quadrock oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here