Ana Sayfa Gündem M1 Konya, spor tutkunlarını Sporjinal’e bekliyor

M1 Konya, spor tutkunlarını Sporjinal’e bekliyor

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, spor ve moda tutkunu kadınlara, erkeklere, gençlere ve çocuklara özel birçok marka ve ürünü bünyesinde barındıran Sporjinal’i marka karmasına ekledi. Sporjinal, perakende ve toptan satış sektöründeki 40 yıllık tecrübesini Konya halkı ile buluşturmaya başladı.

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli bir yaşam merkezi haline gelen M1Konya AVM, güçlü bir markayı daha misafirlerinin hizmetine açtı.

Birçok ünlü spor ve moda markasının binlerce ürününü müşterileriyle buluşturan Sporjinal, M1Konya AVM’de, ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Spor ve moda tutkunu müşterilerine sunduğu Adidas, Nike, Puma, Lacoste, Hummel, New Balance, Skechers, Reebok, Converse gibi dünyaca ünlü markalarla birlikte outdoor aktiviteleri ile hayatı dolu dolu yaşayan kitlelere de uygun markalar ile hizmet veriyor.

Spor ve moda tutkunu kadınlara, erkeklere, gençlere ve çocuklara özel birçok marka ve ürünü bünyesinde barındıran Sporjinal, ayrıca günlük ve sezonluk kullanım için binlerce seçeneğe sahip markaların da bayiliğini sürdürerek müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

Konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi
Yeni açılan Sporjinal Mağazası’na Konya halkını davet eden M1Konya AVM, güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerine konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyor. AVM, tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile normalleşme sürecinde ziyaretçilerini havadar ve sağlıklı ortamlarıyla karşılıyor. Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten M1Konya AVM, uygulamaya koyduğu önlemlerle geçtiğimiz günlerde Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here