Ana Sayfa Gündem Macrocenter’a Amerika’dan iki ödül

Macrocenter’a Amerika’dan iki ödül

buy accutane acne Dünyada 65’ten fazla ülkeden 2 binin üzerinde kurumun yarıştığı iş dünyasının küresel ölçekteki en itibarlı ödül organizasyonlarından Stevie Ödülleri tarafından düzenlenen ‘Satış ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri 2017’ töreninde Macrocenter iki farklı kategoride iki ödüle birden layık görüldü.

Özel mağaza tasarımları, ayrıcalıklı ürün portföyü ve yüksek standartlarda sunduğu müşteri hizmetleri anlayışı ile sektörde farklı bir yere sahip olan Macrocenter, küresel ölçekteki en itibarlı ödül organizasyonlarından biri sayılan Stevie Ödülleri’nden iki ödül ile döndü. ‘Yılın Ayrıcalıklı Satış’ kategorisinde Altın, ‘Yılın Satış Eğitim Programı’ kategorisinde ise Gümüş Stevie’nin sahibi olan Macrocenter, yenilikçi uygulamaları ve nitelikli insan kaynağı yatırımlarıyla bir kez daha farkını ortaya koydu. Çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimleri için, Migros Perakende Akademisi tarafından hazırlanan özel eğitim programıyla ödüle layık görülen Macrocenter adına ödülü, Macrocenter Satış ve Pazarlama Direktörü Tülye Sekendiz ve Migros Perakende Akademisi Müdürü İlknur Kızılırmak teslim aldı. Bu ödül aynı zamanda Migros Perakende Akademisi’nin de uluslararası alandaki 14. ödülü olma özelliğini taşıyor.

Stevie Ödülleri 2002 yılından bu yana Amerika’da, 60’tan fazla ülkeden binlerce projenin değerlendirildiği bir organizasyon. Her sene farklı jüri üyelerinin yer aldığı yarışmada dünya çapında ünlü ve başarılı profesyonel, kuruluş ve projeler değerlendiriliyor.

priligy purchase in india Tülye Sekendiz: Macrocenter çalışanları özel eğitimler alıyor

Macrocenter Satış ve Pazarlama Direktörü Tülye Sekendiz “Macrocenter olarak, dünyanın pek çok saygın markası arasından sıyrılarak ödüle layık görülmemiz bizim için büyük bir mutluluk. Macrocenter’da kalite, ürün çeşitliliği ve yüksek standartlarda hizmet sunmak çok önemli. Müşterilerimizin yaşam tarzı ve tercihlerini dikkate alarak, Avrupa’dan ve dünyadan seçkin lezzetlerin yanı sıra Anadolu’ya özgü geleneksel tatları da sunduğumuz geniş bir ürün portföyümüz bulunuyor. Aldığımız ödüllerde özel lezzetlerimizle birlikte bu lezzetleri müşterilerimize üstün hizmet kalitesiyle sunan, kendi alanlarında eğitim görmüş uzman personelimizin payı çok büyük. Bu gücümüzü teorik ve pratik eğitimlerle sürekli artırmaya odaklanıyoruz. Bu doğrultuda çalışanlarımıza özel bir eğitim programı oluşturduk ve fark yaratan içerik ve kapsamıyla Stevie Ödülleri’nde büyük ödülün sahibi olduk. Programımız, müşteri beklentilerini anlama ve onlara daha iyi bir alışveriş deneyimi sunma amacıyla; çalışanlara deneyimsel bir eğitim sağlıyor. Eğitim içeriği dünya mutfaklarından, tadım ve sunum tekniklerine, katma değerli hizmetten, genel kültüre kadar geniş bir kapsama sahip. Bu sayede çalışanlarımız; müşterilerimizin istek, ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak mağazadan girdikleri andan itibaren farklı bir alışveriş deneyimi yaşamalarını sağlayan bilgi ve donanımla zenginleşiyor.
Müşteri ve süreç odaklı, işinin erbabı bir ekip oluşturmak bizim için önemli. Kasiyerimizden yöneticilerimize tüm Macrocenter çalışanları perakendeciliğin bir takım oyunu olduğunun bilincinde. Özel lezzetler konusunda Türkiye’nin öncü markası Macrocenter’ın, ürün ve hizmetlerinin bu denli beğenilmesinin ardındaki sır, bu takım ruhunun sürekliliğini sağlayabilmesi” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here