Ana Sayfa İNDEKS BodrumShop&Go Macrocenter Kiosk, Shop&Go Bodrum’da

Macrocenter Kiosk, Shop&Go Bodrum’da

Özel tatlar konusunda Türkiye’nin öncü markası Macrocenter, Kiosk konseptiyle lezzet tutkunlarına Shop&Go Bodrum mağazasıyla hizmet vermeye başladı.

Yarımada’nın kesişme noktası Torba Kavşağı’nda, Bodrum yeni otogarının yanı başında bulunan alışveriş merkezi Shop&Go Bodrum, bünyesine Macrocenter Kiosk’u da ekledi. Macrocenter Kiosk Shop&Go Bodrum mağazasının açılışı kurdelesini AVM Müdürü Pınar Akgün Özlücan ve üst düzey bölge yöneticileri birlikte kesti.

Macrocenter, egzotik meyvelerden, taze sebzelere, dünyanın pek çok ülkesinden gelen şarküteri ürünlerinden, çok özel çikolatalara çok sayıda kaliteli ürünü yaklaşık 200 metrekarelik mağazasını Bodrumlularla buluşturdu.

Ayrıcalıklı ürün portföyü, yüksek standartlarda sunduğu müşteri hizmeti ve özel mağaza tasarımlarıyla Türkiye’nin öncü markası Macrocenter, yemek ve yaşam stili anlayışını Bodrumlulara ulaştırdı.

Macrocenter, raflarındaki birbirinden özel lezzetlerin görüntüsü, tazeliği, kokusu, tadı ve sunumuyla alışverişte yepyeni bir dönemin başlangıcı oldu. Fonksiyonel reyonları, profesyonel uzmanlık servisi ile hizmette beklentinin ötesine geçen Macrocenter, dünyanın en ücra köşesinden lezzetleri, homemade markalı taptaze meze çeşitleri ve Anadolu’nun özel tatlarını müşterilerine sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here