Ana Sayfa İNDEKS Adana Optimum Outlet Mado, Adana Optimum AVM’de

Mado, Adana Optimum AVM’de

PAYLAŞ

Kahramanmaraş’ın dünyaca ünlü dondurma markası Mado, alışveriş, moda, lezzet ve eğlencenin her çeşidini ziyaretçilerine sunan Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde hizmete açıldı.

Türkiye’nin en sıcak illerinden Adana’da, Optimum ziyaretçileri, yaz sıcaklarının ferahlatan lezzeti dondurma keyfiyle serinlemeye başladı. AVM’nin misafirleri, 150 yıllık damak zevki Maraş dondurması ile buluşmanın ayrıcalığını yaşananın yanı sıra eşsiz Maraş lezzetlerini de bir arada bulma imkanına kavuştular.
Kahramanmaraş’ın zengin coğrafyasında beslenen keçilerin sütü ve bölgedeki yabani orkidenin kökünden elde edilen salebin verdiği lezzet ile üretilen dondurmanın her çeşidi Optimum ziyaretçilerinin yoğun ilgisiyle karşılandı.

Tarihi Taş Köprü, Seyhan Nehri ve Merkez Camii’nin eşsiz güzelliğinin görsel bir şölen sunduğu Mado terasında konuk olanlar, ferah ve rahat ortamda yorgunluk atma fırsatı bulmaya başladılar.

Mado, geleneksel, dövme, şekersiz, diyabetik, atıştırmalık, mevsimsel, tartufo ve vegan dondurma çeşitlerinin yanı sıra, zengin pasta seçenekleri, sütlü tatlı, börek, şerbetli tatlı, salep ve çeşitli içecekleriyle farklı tercihlere de cevap veriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here