Ana Sayfa AVM Malatya Park AVM’de ‘Manşetlerle Malatya Sergisi’

Malatya Park AVM’de ‘Manşetlerle Malatya Sergisi’

Click This Link MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü, Mövenpick Hotel’de geçekleştirilen kahvaltı bir program ile kutladı. Basın emekçilerinin katıldığı programda cemiyet ve dernek başkanlarına plaket takdim edildi.

chloroquine tablet for sale 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlama programları kapsamında Malatya Büyükşehir Belediyesi katkılarıyla Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde “Manşetlerle Malatya” fotoğraf sergisi açıldı.

Açılışa Vali Aydın Baruş, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren ve çok sayıda gazeteci ve televizyoncu katıldı.

Malatya’da ilk gazetenin yayınlandığı 1923 yılından günümüze kadar olan zaman içerisinde Malatya’da meydana gelen önemli olayların gazete manşetleri sergide yer alıyor. Araştırmacı Yazar Nezir Kızılkaya’nın arşivinde bulunan Malatya’da yayınlanmış 200 bin yerel gazete içerisinden seçilen ve Cumhuriyet tarihini anlatan 44 eserin sergilendiği sergi, 13 Ocak Salı gününe kadar Malatyapark AVM’de ziyaret edilebilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here