Ana Sayfa AVM Maltepe Park AVM’de hafta sonları çocuklar için eğlence dolu

Maltepe Park AVM’de hafta sonları çocuklar için eğlence dolu

PAYLAŞ

Anadolu Yakası’nın dinamik ve eğlence dolu alışveriş merkezi  Maltepe Park AVM, ekim ayı boyunca her Cumartesi-Pazar günü çocuklara özel atölye çalışmaları ve tiyatro oyunlarıyla küçük ziyaretçilerine eğlenceli dakikalar yaşatacak.

Kolay ulaşılabilir lokasyonu, bünyesinde bulundurduğu markalar, geniş yemek alanı ve dinamik eğlence alanlarıyla ziyaretçilerini ağırlayan Maltepe Park AVM, minik ziyaretçilerini hafta sonları düzenlediği tiyatro gösterileri ve çocuk kulübü etkinlikleriyle hem eğlendiriyor hem de eğitiyor.

Cumartesi günleri tiyatro gösterilerinde sevdikleri karakterlerle buluşma fırsatı yakalayan çocuklar, pazar günleri çocuk kulübü etkinlikleri sayesinde eğlenirken becerilerini de geliştiriyor.

Maltepe Park AVM’nin küçük ziyaretçileri için düzenlediği etkinlikler; 13 Ekim’de Kurbağa Prens, 20 Ekim’de Vızvız Arı Bazi, 27 Ekim’de Kaptan Yoğurt Kabı sahneleniyor.

Çocuk Kulübü etkinlikleri kapsamında ise 14 Ekim’de Ahşap Çubuklarla Tasarım, 21 Ekim’de Keçeden kitap ayracı ve kalem süsü yapım, 28 Ekim’de ise Kokuru- Özel oluklu kağıttan tasarım atölyesi düzenleniyor.

Maltepe Park AVM’nin çocuklara sürprizleri bunlarla da bitmiyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda küçük ziyaretçilerini unutmayan alışveriş merkezi, bu özel günde tişört boyama atölyesi düzenleyerek miniklerin yüzünü güldürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here