Ana Sayfa Gündem Mardian Mall açılıyor

Mardian Mall açılıyor

Sinanoğlu, Dekinsan, Keleşoğlu, Kayasan ve Özgürsan yatırım ortaklığı ile Mardin’de hayata geçirilen Mardian Mall, 19 Eylül Cumartesi günü kapılarını açıyor. Ulusal ve uluslararası prestijli markalara ev sahipliği yapacak Mardian Mall’ün yönetim ve kiralama danışmanlığı çalışmaları Kurun AVM Danışmanlık tarafından yürütülüyor.

Mardian Mall, 19 Eylül Cumartesi günü Mardinlilere kapılarını açıyor. Sinanoğlu, Dekinsan, Keleşoğlu, Kayasan ve Özgürsan yatırım ortaklığı ile hayata geçirilen Mardian Mall, ulusal ve uluslararası markaları bir araya getirerek, Mardinlilerin yeni buluşma noktası olacak.

Mardin’de özel bir konsepte sahip Mardian Mall, kentin alışveriş keyfine bambaşka bir boyut getirecek. AVM, birçok dünya markasını da ilk kez aynı çatı altında buluşturacak. Pek çok ulusal ve uluslararası markaya ev sahipliği yapacak Mardian Mall, ayrıca bir lezzet şöleni yaşatacak. Gurme lezzet markaları Mardian Mall’de özel bir atmosferde buluşurken, tüketicilerin eğlence ve “yeme-içme”de de AVM tek adresleri olacak. Mardian Mall’ün yıllık yaklaşık 10 milyon kişiyi ağırlaması hedefleniyor.

Şehrin mozaiği Mardian’da
Farklı yeme içme, eğlence ve sosyalleşme konseptiyle tüketicilerin yaşamına dokunmaya hazırlanan Mardian Mall, Mardin’in hayat bulduğu bir buluşma noktası olacak. Mardian Mall’de ziyaretçiler keyifli ve ferah bir ortamda alışveriş yaparken, keyifli bir deneyimin de tadını çıkaracak.

70 bin metrekare inşaat alanı bulunan projede alışveriş merkezine 50 bin metrekare alan ayrılmış olup, 30 bin metrekare kiralanabilir alan, bin 500 araç kapasiteli otopark ve 6 sinema salonu bulunacak. Ayrıca Mardian Mall, etkinlik alanlarıyla da Mardin’de unutulmaz anların adresi olacak.

Starbucks ilk kez Mardinlilerle buluşacak
Dünyanın farklı bölgelerinden getirdiği kahveleri özel bir deneyimle sunan Starbucks, ilk kez Mardinlilerle Mardian Mall’de buluşacak. Starbucks Mardian Mall’de kahve tutkunlarına rahat zaman geçirebilecekleri bir mekanda hizmet verecek.

Mardian Mall’de yer alan markalar
Mardian Mall, pek çok ulusal ve uluslararası markaları da ziyaretçileriyle buluşturacak. Hipermarket alanıyla CarrefourSa’nın yanı sıra D&R, Bisse, LC Waikiki, De Facto, FLO, Atasun Optik, Avva, Ayakkabı Dünyası, B&G Store, Multibrand, Dockers, Centone, Cazador, In Street, İpekyol, Lee, Lee Cooper, Loft, LTB, Kemal Tanca, Hakke, Mavi, Penti, Levis, Optik Dünyası, Toru Toys, Yves Rocher, Big Mamma’s, Burger King, Bereket Döner, Sbarro, Tavada Tavuk, Otantik, Popeyes, Pasaport Pizza, Big Yellow Taxi Cafe, Yaşar Bey, Usta Pideci, Usta Dönerci ve Tansaş bulunuyor. Ayrıca 2 bin metrekarelik eğlence merkezi Bowlingo da Bowling ve Gençlik Eğlence Merkezi olarak hizmet verecek.

Mardian Mall AVM, Mardinli çocukları da unutmadı. Tifiland Çocuk Eğlence Merkezi, 1.750 metrekarelik alanda çocuklara unutamayacakları eğlenceli deneyimler sunacak.

De Facto, Avva, B&G Store, In Street, İpekyol, Big Mamma’s, ve Toru Toys Mardin’deki ilk mağazalarını Mardian Mall ‘de açmış olacak.

Ayrıca Cinema Pink, Güneydoğu Anadolu’daki ilk sinema salonlarıyla Mardian Mall’de hizmet verecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here