Ana Sayfa Gündem Marks & Spencer, cadde mağazasını AVM’ye taşıdı

Marks & Spencer, cadde mağazasını AVM’ye taşıdı

İngiliz perakende devi Marks&Spencer, Nişantaşı Abdi İpekçi Cadesi’nde bulunan mağazasını Nişantaşı City’s AVM’ye taşıdı.

1999 yılından bu yana Abdi İpekçi Caddesi’nde yer alan Marks & Spencer mağazası, bu kez 15 Ocak’tan itibaren Nişantaşı City’s AVM’de yeni konsepti ile müşterileri ile bir araya geliyor.

Şık ve modern dekorasyonu ile her ihtiyaca cevap verecek genişlikte tasarlanan Marks&Spencer City’s mağazası, koleksiyonlarına en kolay ve rahat şekilde ulaşılmasını hedefleyerek, tüketicilerine uzun soluklu bir alışveriş deneyimi vaadediyor.

Nişantaşı City’s AVM’de kadın, erkek, içgiyim ve çocuk koleksiyonları ile toplam bin metrekare ve 2 katta hizmet veren yeni konsept Marks & Spencer mağazası, ilkbahar koleksiyonunu Türkiye’de ilk kez Citys mağazasında müşterileri ile buluşturuyor.
Fiba Perakende Grup Başkanı Oya Sener ve City’s AVM Pazarlama Müdürü Alkım Çetin’in yer aldığı Marks & Spencer mağaza açılışında, butik konsept ve yeni lokasyon heyecanı markanın sevenleri ile paylaşıldı.

Marks & Spencer, 20 yıldır Türkiye’de

İngiliz perakende devi Marks & Spencer, modern stil ve kaliteyi, kadın, erkek, çocuk, iç giyim, kişisel bakım ve ev koleksiyonları yelpazesinde tüm dünyada müşterilerinin beğenisine sunuyor.

1884 yılından bu yana 135 yıllık tecrübesi, 45 farklı ülkede bini aşkın mağazalar zinciriyle Marks & Spencer, İngiltere’nin ve dünyanın öncü perakende zincirleri arasında bulunuyor.

Türkiye’de 1999 yılından bu yana faaliyet gösteren marka, bugün 11 şehirde 49 mağazası ve online alışveriş sitesi ile Türkiye’nin önemli giyim perakende zincirleri arasında yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here