Ana Sayfa AVM Marmara Park, çocukları Kral Şakir ile seslendirme yapmaya çağırıyor

Marmara Park, çocukları Kral Şakir ile seslendirme yapmaya çağırıyor

Her etkinliğiyle ziyaretçilerine eşsiz deneyimler yaşatmaya devam eden Marmara Park Alışveriş Merkezi, 18-19 Kasım günlerinde çocukları Dublaj Kutusu’nu keşfetmeye çağırıyor. Kral Şakir’in yaratıcısı Varol Yaşaroğlu’nun da katılacağı etkinlikte, çocuklar Dublaj Kutusu’yla Kral Şakir’in rol arkadaşlarını seslendirme fırsatını yakalayacak.

Marmara Park Alışveriş Merkezi, 18-19 Kasım günlerinde “Kral Şakir Dublaj Kutusu’nda” etkinliği ile çocukları benzersiz bir deneyim yaşamaya davet ediyor. Dublaj Kutusu, profesyonel bir ses kayıt stüdyosunu çocukların ayağına getiriyor. Dünyada benzeri olmayan bu etkinlikte, çocuklar çok sevdikleri Kral Şakir dünyasına sesleriyle dahil olma fırsatını yakalıyor.

Alışveriş merkezinin zemin katında gerçekleştirilecek Dublaj Kutusu etkinliğinde, çocuklar Kral Şakir’in renkli dünyasından bir karakteri seslendiriyor. Seslendirme sırasında Dublaj Kutusu’nda bir dublaj yönetmeni ve bir ses teknisyeni eşliğinde kayıt alınıyor. Çocuklar, kayıt sonrasında seslendirdikleri sahnenin kendi ses ve görüntüleriyle kurgulanmış halini bir anı olarak saklayabiliyorlar. Marmara Park’ın sürprizleri bununla sınırlı kalmıyor. 19 Kasım tarihinde Varol Yaşaroğlu da Dublaj Kutusu’nun etkinlik alanında çocuklarla bir araya geliyor. 6 yaş ve üzeri çocukların katılımına açık ve ücretsiz olan bu etkinliğe katılmak için acele edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here