Ana Sayfa AVM Marmara Park’tan yılsonu sürprizi

Marmara Park’tan yılsonu sürprizi

PAYLAŞ

ECE Türkiye yönetiminde bulunan, Türkiye’nin ilk uzay temalı alışveriş merkezi Marmara Park’tan 7-16 Aralık tarihlerinde alışveriş yaparak en yüksek puanı toplayan 20 kişiyi sürpriz hediyeler bekliyor.

Avrupa Yakası’nın en çok ziyaret edilen alışveriş merkezlerinden biri olan Marmara Park AVM’den alışveriş yapanlar, alışveriş tutarı kadar puan kazanıyor. 1 haftanın sonunda en yüksek puan kazanan 20 ziyaretçi mağazalardan hediye çekleri kazanırken, birinci Iphone 8, ikinci Iphone 7, üçüncü ise Ipad kazanıyor.
Düzenlediği etkinliklerle ziyaretçilerine farklı deneyimler yaşatan Marmara Park AVM’de puanları kayıt ettirmek için alışveriş fişlerini zemin katta bulunan kayıt masasına götürülmesi gerekiyor. Puan sistemine dahil olmak için en az 50 TL’lik alışveriş yapmak gerekirken, 3 ve daha fazla mağazadan alışveriş yapanlar ise ekstra puan kazanıyor.

Alışveriş merkezi içerisinde bulunan restoran ve kafelerde vakit geçirenler de ekstra puanların sahibi oluyor. 7- 16 Aralık tarihleri arasında en çok puanı toplayan 20 kişiye Marmara Park, birbirinden güzel hediyeler sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here