Ana Sayfa AVM MarmaraPark AVM’de Teknoloji Festivali

MarmaraPark AVM’de Teknoloji Festivali

PAYLAŞ

Marmara Park Alışveriş Merkezi’nde 2 – 10 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek Teknoloji Festivali kapsamında Sanal Gerçeklik, 3D Yazıcı, Robotik, ve Maker Çocuk atölye çalışmaları saat 13.00 – 20.00 arasında ziyaretçilerin ilgisine sunuluyor.

Marmara Park Teknoloji Festivali; günlük hayatımızın parçası haline gelecek olan teknolojiler ile 7’den 70’e tüm ziyaretçilerinin ilgisine yönelik olarak geliştirilen, Deneyim Pazarlama odaklı interaktif bir saha etkinliğidir.

Marmara Park Alışveriş Merkezi ziyaretçileri tüm atölye çalışmalarını 02 – 10 Haziran tarihleri 13.00 – 20.00 saatleri arasında ücretsiz olarak ziyaret edebilirler.

Teknoloji Festivaline katılan ziyaretçileri ücretsiz GIF Booth fotoğraf alanı, 3D yazıcı teknolojisi ile üretilmiş 300 telefon standı, 500 logolu magnet ve festivale özel olarak bastırılan 5.000 rozet bekliyor.

SANAL GERÇEKLİK (VR) ATÖLYESİ
Sanal gerçeklik (VR) teknolojisi ile geliştirilmiş en ilginç VR uygulamalarının deneyimlenebileceği atölye çalışmaları ziyaretçiler ile buluşacak.

3D YAZICI ATÖLYESİ
3D yazıcı atölyesinde ziyaretçiler 60’dan fazla 3D yazıcı ile basılmış objeyi sergi alanında inceleyebilecek ve aktif olarak üretim yapan 3D yazıcıların çalışma prensibi ve teknolojisi hakkında hakkında bilgi edinebilecekler.

BEYİN GÜCÜ VE KONSANTRASYON
Ziyaretçilerin tematik bir alan içerisinde karşılıklı beyin dalgaları ve konsantrasyon gücü ile birbirleri arasında yarışacaklar.

GIF BOOTH ALANI
Teknoloji festivali alanı içerisinde kiosk önünde ziyaretçilerin fotoğrafları çekildikten sonra gif formatında kendilerine hediye edilecek.

ROBOTİK ATÖLYESİ
Robotik Atölye kapsamında ziyaretçiler VEX IQ robotları ile uluslararası standartlara uygun oyun sahalarında anlık olarak yarışabilecek ve VEX IQ robotlarının kullanım alanlarına yönelik montaj ve programlama hakkında bilgi edinebilecekler.

MAKER ATÖLYESİ
Minik ziyaretçilerin hayal güçlerini kullanarak kendilerine özgü elektronik tabanlı icatlar ve ürünler geliştirebileceğI, 3D yazıcı kalemler ile 3 boyutlu çizimler yapabilecekleri ve giriş seviyesinde kodlama bilgisi alabilecekleri atölye çalışmaları yapılacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here