Ana Sayfa AVM Metrocity AVM’de geleneksel ramazan ayı coşkusu

Metrocity AVM’de geleneksel ramazan ayı coşkusu

PAYLAŞ

ECE Türkiye tarafından yönetilen İstanbul’un köklü alışveriş merkezi MetroCity AVM, büyük metrekareli mağazalarıyla rahat ve keyifli alıveriş imkanı sunarken, Ramazan ayı özel etkinlikleri ile sizi geleneksel bir yolculuğa çıkartıyor.

Ramazan ayı geleneklerini çeşitli atölye etkinlikleri ile yaşatmaya çalışan MetroCity AVM, 15 yıldır geleneksel olarak gerçekleştirdiği ramazana özel programlarla bu yıl da misafirlerine unutulmaz bir ay yaşatacak. Çocukluğunuzda gördüğümüz ya da hikayelerden dinlediğimiz gelenekleri, çeşitli atölye etkinlikleri ile canlandıran MetroCity AVM, mahalle meydanlarında kurulan Hacivat Karagöz perdelerini anımsayacağınız kukla gösterileri, iftara eşlik edecek olan fasıl müzikleri, kağıt helva, pamuk şeker gibi çeşitli ikramlar ve dahası ile hem yetişkinlere hem de çocuklara geleneksel ramazan ayı coşkusunu yaşatıyor.

MetroCity AVM, keyifle zaman geçirip, sizi geçmişe götürecek ramazan ayı geleneklerini ve coşkusunu, aileniz, dostlarınız ve sevdiklerinizle beraber paylaşmaya davet ediyor.

5 kat üzerinde 175 mağaza, seçkin restaurant ve kafeleri, 1200 araç kapasiteli kapalı otoparkı ve direk metro bağlantısı sayesinde kolay ulaşılabilirliği ile İstanbulluların uğrak yeri MetroCity AVM’nin, Ramazan Ayı’na özel etkinlik program ve detaylarını aşağıdaki link üzerinden inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here