Ana Sayfa Gündem Metropol, İstanbul iki markaya daha kapılarını açtı

Metropol, İstanbul iki markaya daha kapılarını açtı

Sanatın, modanın, alışverişin ve aile boyu eğlencenin Ataşehir’deki buluşma noktası Metropol İstanbul, marka karmasına yenilerini eklemeye devam ediyor. Decathlon ve Adore Oyuncak Metropol İstanbul’a en son katılan markalar oldu.

Türkiye’ye sporu ulaştıran ve sporu yaygınlaştırmayı hedefleyen, Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon, Metropol İstanbul’da açıldı. Doğa yürüyüşünden fitness’a, tenisten yüzmeye, dağcılıktan kayağa, balıkçılıktan futbola, patenden bisiklete kadar farklı spor dallarında dünyaca ödüllü ürünlere sahip olan Decathlon’un en büyük özelliği, profesyonel sporcular ve müşteriler tarafından test edilip kullanılan en yenilikçi ve en kaliteli spor ekipmanlarını mümkün olan en düşük fiyatlarda sunması.

Adore Oyuncak da 4.mağazası için Metropol İstanbul’u tercih eden uluslararası markalardan oldu. 1996 yılından bu yana Lego, Tomy, Ravensburger gibi dünyanın önde gelen markalarının Türkiye’deki yüzü olan Adore Oyuncak, İstanbul’daki en büyük mağazasını Metropol İstanbul’da oyuncak severlerle buluşturuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here