Ana Sayfa İNDEKS Gebze Center Mi Store, Gebze Center AVM’de

Mi Store, Gebze Center AVM’de

Gebze’nin renkli yaşam merkezi Gebze Center AVM, geniş marka karmasına dünyaca ünlü bir markayı daha ekledi. 2010 yılında “herkes için yenilik” vizyonuyla kurulan ve herkes tarafından ulaşılabilen kaliteli teknolojiler üreten dünyaca ünlü teknoloji devi Xiaomi’nin Türkiye distribütörü Mieko Turkey, Türkiye’deki sekizinci Mi Store mağazasını Gebze Center AVM’de açıyor. Yeni açılacak Mi Store mağazası ile AVM, dayanıklı tüketim malları ve teknoloji alanlarında sağladığı hizmet yelpazesini daha da güçlendirecek.

Gebze ve bölge halkı için önemli bir yaşam merkezi haline gelen Gebze Center AVM, global markaları Gebzelilerle buluşturmaya devam ediyor.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan AVM, Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin ürünlerinin satıldığı Mi Store mağazasını geniş marka karmasına ekledi. Herkes tarafından ulaşılabilen kaliteli teknoloji ürünleri satan Mi Store, kapılarını 25 Şubat’ta ziyaretçilerine açacak.

Türkiye’de açılacak sekizinci mağaza olan Gebze Center AVM Mi Store mağazası, en son teknoloji ürünleri; cep telefonları, elektrikli scooterlar, akıllı robot vakum süpürgeler, projeksiyon cihazları, akıllı saatler, bluetooth kulaklıklar, ses sistemleri ve akıllı ev sistemlerinden oluşan geniş bir teknolojik ürün karması ile misafirlerini ağırlayacak. 132 metrekarelik bir mağaza ile hizmet verecek Mi Store, teknoloji alışverişinin yeni adresi olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here