Ana Sayfa Dünyadan Michael Kors, çocukları da giydirmeye hazırlanıyor

Michael Kors, çocukları da giydirmeye hazırlanıyor

Michael Kors, bir çocuk giyim serisi başlatmayı planladığını duyurdu. Çocuk giyim serisi, Children Worldwide Fashion ile ortaklaşa yürütülecek. Lüks çocuk giyimine odaklanan bir Fransız şirketi olan CWF, Givenchy, Chloé ve Lanvin gibi markaları da temsil ediyor. Koleksiyon, 4-14 yaş arası kızlar için ilk koleksiyonunu 2022 baharında piyasaya sürülecek.

Michael Kors, Children Worldwide Fashion (CWF) ile ortaklaşa başlattığı hem kız hem de erkek çocuklara yönelik ilk çocuk giyim ve aksesuar yelpazesiyle lüks çocuk giyim pazarına girmeye hazırlanıyor.

Kızlar için ilk koleksiyon, 2022 baharında, 4 ila 14 yaş arası ürünlerle piyasaya sürülecek. İlk koleksiyon, markalı spor giyim, jarse elbiseler, polar etekler, mayolar, sırt çantaları ve çapraz askılı çantalardan oluşan, etiketin kadın koleksiyonundan ilham alan parçaları içeriyor. Koleksiyon, yıl içinde bir bebek hattı içerecek şekilde genişleyecek.

Michael Kors CEO’su Josh Schulman yaptığı açıklamada, “Lüks moda markalarını çocuk kıyafetlerine ve aksesuarlarına çevirme konusundaki uzmanlığı benzersiz olan CWF ile çocuk giyim pazarına girmekten heyecan duyuyoruz. Michael Kors’un kalbindeki spor giyim ilhamı, çocuk pazarına mükemmel bir şekilde uyuyor ve CWF ile bu muazzam fırsatı geliştirmek için sabırsızlanıyoruz.”

Fransız şirketi CWF, çocuk giyim koleksiyonları için Givenchy, Chloé, Kenzo ve Karl Lagerfeld gibi lüks çocuk giyiminde önemli bir oyuncu.

Perakendeci, çocuklara kendini ifade etme güvenini sağlamayı amaçlayan yeni seriyi “havalı, şık, rahat” olarak nitelendirdi.

Giyim yelpazesi, Michael Kors çevrimiçi, toptan satış kanalları, Zalando, Ounass ve Salam mağazaları ve ayrıca CWF dağıtım noktaları aracılığıyla küresel olarak satılacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here