Ana Sayfa Dünyadan Michael Kors, en büyük mağazasını Londra’da açtı

Michael Kors, en büyük mağazasını Londra’da açtı

Dünya modasının önemli markalarından Michael Kors, en büyük ‘flagship’ mağazasını Londra Regent Street’te açtı. Mağaza, yeni konseptiyle ziyaretçilerin ilgisini gördü.

Michael Kors’un en büyük flagship mağazası Avrupa’da açıldı. Yeni konsepti ve Regent Street’te yer alan kentin en önemli simgelerinden biri olan binasıyla, markanın genetiğinde yer alan büyüleyici estetik anlayışını şıklık ve modern dekorasyonu ile birleştirerek ziyaretçileri ağırlamaya başladı.

Regent Street’te yer alan mağaza, dekorasyonundaki yeni çizgileriyle Michael Kors’un mağaza estetiğindeki değişen bakış açısını yansıtıyor. İç dekorasyonda Macassar koyu renkli ahşap döşemeler, eskitilmiş paslanmaz çelik raflar, Venetian duvar kağıtları ve Calacutta mermer aksesuarlara yer verildi. Açık kahverengi ve griden oluşan renk paleti, sıcak bir hava yaratan ahşap döşemelerle ve lüks öğelerle zarafeti yansıtırken; müşterilere modern ve davetkar bir ambians vaat ederek kişiye özel servislerde ve alışverişlerde eşsiz bir deneyim sunuyor.

“Londra, moda sektörünün en önemli şehirlerinden biri ve benim için sonu olmayan bir ilham kaynağı’’ diyor ve ekliyor Michael Kors; ‘’Michael Kors dünyasının kapılarının açıldığı ve tüm emeğimizi temsil eden Regent Street’te açılan yeni flagship mağazamız için çok heyecanlıyım”

Regent Street’te yer alan, 16 bin 275 metrekareye ve 3 kata sahip olan flagship mağaza, Michael Kors’un bütün ürün kategorisine sahip. Mağazanın giriş katı Michael Kors Collection ve MICHAEL Michael Kors markalarının aksesuar, çanta, saat, gözlük ve takı koleksiyonlarından oluşuyor. Birinci katta ise müşteriler Michael Kors Collection ve MICHAEL Michael Kors markalarına ait ayrı bölümlerde ready-to-wear ürünlerini bulabilecekler.

En alt katta da markanın erkek koleksiyonu modern spor tarzı, süet ve deriden oluşan dış giyim, kravat, çanta ve aksesuarlarla sergileniyor. Michael Kors CEO ve Başkanı John D. Idol ‘’ Regent Street’teki flagship mağazamız markanın Avrupa’ya bakış açısını ve evrimini gösteriyor” diyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here