Ana Sayfa İNDEKS Anatolium AVM Ankara ‘Nallıhan Kuş Cenneti’ Anatolium Ankara AVM’de

‘Nallıhan Kuş Cenneti’ Anatolium Ankara AVM’de

can i buy doxycycline online uk Alışverişin yanı sıra eğlenceli ve farklı etkinlikleri ile ziyaretçilerinin beğenisini kazanan Anatolium Ankara Alışveriş Merkezi, duyarlı bir etkinliğe daha imza attı.

look at more info Doğayı koruma bilincini vurgulamak ve soyu tükenmekte olan bazı kuş türlerini ziyaretçilerine tanıtmak amacıyla 16 Kasım’da “Nallıhan Kuş Cenneti Fotoğraf Sergisi”ni ziyaretçilerine sergileyen Anatolium Ankara Alışveriş Merkezi, her yaştan tüm ziyaretçilerinin beğenisini kazandı.

Ankara’ya 130 kilometre uzaklıkta bulunan ve eşsiz peyzaj güzelliği olan Nallıhan Kuş Cenneti’nin geçit yapan, kışlayan ve üreyen 200’den fazla türde binlerce kuşa ev sahipliği yaptığı bilinmektedir. İstanbul ve Çanakkale Boğazları’ndan gelen kuş göçü yolu üzerinde bulunan bu alan, ilkbaharda ve sonbaharda göç eden kuşların beslenmeleri, dinlenmeleri, barınmaları ve bazı türlerin de üremeleri için uğrak yerlerden biridir.

Anatolium AVM’de gerçekleştirilen Nallıhan Kuş Cenneti’nde çekilen fotoğraf sergisinin açılışı; Başkent Ankara Meclisi Genel Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Mamak Kaymakamı Ziya Polat ve Kültür ve Turizm Bakanlığı Daire Başkanı Sanem Arıkan nın da katılımlarıyla gerçekleştirildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here