Ana Sayfa Hizmet-Tedarik Nehirce CEO’su Ezgi Yalçın oldu

Nehirce CEO’su Ezgi Yalçın oldu

Nehirce Şirketler Grubu Genel Müdürü Ezgi Yalçın, gruba CEO olarak atandı.

2007’de kurulan Nehirce İnsan Kaynakları Limited’in Genel Müdürü olarak görev yapan Ezgi Yalçın bir süre önce müdürlük görevinin de yanında tüm şirketleri bir araya toplayan “Nehirce Şirketler Grubu”nun CEO’su olarak atandı.

1979 İskenderun doğumlu olan Ezgi Yalçın yüksek eğitimini Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda tamamladı. Gerek Anadolu Meslek Lisesi gerekse Fırat Üniversitesi eğitimi döneminde özellikle bilgisayar kullanımı ve yazılım konularına odaklanan Ezgi Yalçın; dijital dünya ile çok önceki yıllarda tanışıp becerilerini geliştirdi. Böylece öğrencilik yıllarından itibaren çok çeşitli yazılım programlarına vakıf oldu.

Öğrencilik yıllarından itibaren çalışma hayatına başlayan Ezgi Yalçın; Global Medya Grubu, Mesa Grubu şirketlerinde İK Uzmanı olarak başladığı görevlerinde özellikle Dijital Eğitim Uzmanı olarak kısa sürede İK Müdürü pozisyonuna yükseldi.

2007’de Nehirce İK Danışmanlık ve River Akademi’de Genel Müdür olarak görev üstlenen Ezgi Yalçın; “Cvbenim.com” şirketinin de gruba katılmasıyla grubun CEO’su olarak atandı.
Evli ve 1 erkek çocuk annesi olan Ezgi Yalçın ileri derecede İngilizce biliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here