Ana Sayfa Gündem NetWork’ten ilham verici yeni mağaza konsepti

NetWork’ten ilham verici yeni mağaza konsepti

NetWork, yeni nesil mağazacılık anlayışını yansıttığı mimari konseptiyle dünya standartlarında bir alışveriş deneyimi vadediyor. Network, yeni mağaza konseptini Zorlu Center ve Cevahir AVM mağazalarıyla ortaya koydu.

NetWork, 2021 yılı itibarıyla yeni mağaza konsepti kapsamında ses getirecek dönüşüm projelerine imza atıyor. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan NetWork, bu doğrultuda ilk girişimini modern ve karakteristik bir kimlik kazandırdığı Zorlu Center ve Cevahir AVM mağazalarıyla ortaya koyuyor.

Nude tonların ve aydınlığın dozunu artıran materyallerin hakimiyetindeki tasarım, içeriye girdikleri anda misafirleri ulaşılabilir lüks kavramının en estetik haliyle tanıştırıyor. Rafine ve zarif detaylar içeren minimal dekorasyon ögeleri, doğal ışık oyunlarının da katkısıyla ilham verici bir ambiyans oluşturuyor. Modern bir “yaşam alanı” hissi yaratan her iki mağaza da eşsiz bir alışveriş deneyimi vadetmenin yanı sıra mağazacılık dinamiklerine dünya standartlarında bir yorum getiriyor.

“Mağazacılık deneyimi tercihlerde belirleyici olacak”


AY Marka Genel Müdürü Barış Tezmen, gerçekleştirdikleri heyecan verici yenilikleri şu sözleriyle değerlendiriyor: “Pandemi ile geçirdiğimiz uzun dönemin ardından, mağazacılık sektörü de büyük bir değişim ve dönüşüm sürecinden geçiyor. Herkesin olduğu gibi müşterilerimizin de en büyük isteği, dışarıda özgürce vakit geçirebilmek. Bu noktada, sunulan mağazacılık deneyimi müşterilerin tercihleri açısından belirleyici olacak. Biz de müşterilerimize alışveriş sırasında kendilerini en iyi hissedecekleri, ferah ve modern bir ortam yaratma amacıyla mağazalarımızda bir yenilenme hareketi başlattık. İlk olarak Zorlu Center NetWork ve Cevahir NetWork mağazalarımızda hayata geçirdiğimiz bu yeni konsepte kısa süre içinde diğer mağazalarımızda da yer vermeyi hedefliyoruz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here