Ana Sayfa AVM Nevçarşı’da müzik rüzgarları esiyor

Nevçarşı’da müzik rüzgarları esiyor

Nevçarşı, müzik etkinliği ile ziyaretçilerini coşkulu anlara davet ediyor. Ağustos ayı boyunca her cumartesi akşamı düzenlenecek etkinlik, Göçmen’s Music Band enerjisiyle Nevçarşı’nın açık alanında gerçekleşiyor.

Üsküdar’ın kalbinde bulunan Nevçarşı, ziyaretçilerine müzik dolu anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Ağustos ayında gerçekleşecek olan müzik etkinliği ile Nevçarşı, eğlenceli ve hareketli saatlerin kapılarını aralıyor.

5-12-19 ve 26 Ağustos tarihlerinde, Nevçarşı Alışveriş Merkezi’nin açık alanında, Göçmen’s grubunun müzik etkinliği düzenleniyor.

Etkinlik iki seans halinde gerçekleşecek. Saat 19.00 ve 20.15’te başlayacak olan seanslar, ziyaretçilere müziğin enerjisini doyasıya yaşama fırsatı sunacak.

Etkinliğe katılım tamamen ücretsiz. Tüm müzik tutkunları ve eğlence severler, bu özel etkinlik sayesinde unutulmaz anlar yaşama ve enerji dolu bir atmosferde keyifli vakit geçirme şansını yakalayacaklar.

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine sadece alışveriş değil, aynı zamanda eğlence ve kültürel etkinlikler sunarak farklı bir deneyim yaşatmaya devam ediyor. Müzik etkinliği ile bir araya gelen müzikseverler, keyifli melodiler eşliğinde unutulmaz bir yaz akşamı geçirecekler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here