Ana Sayfa Gündem Next Level AVM marka karmasını güçlendirdi

Next Level AVM marka karmasını güçlendirdi

PAYLAŞ

Ankara’ya değer katan projeler arasında yer alan Next Level AVM, marka karmasını güçlendirmeye devam ediyor. Mudo Concept, Rue Les Createurs, LC Waikiki, D&R, Piedra, Simit Sarayı ve Toyzz Shop, Next Level AVM’de yerini aldı. Ayrıca Keifi, Pandora ve Penti de metrekarelerini büyüttü. Next Level AVM Müdürü Zeynep Tarhan, “Marka karmamıza kattığımız yeni markalarımız ile yeni heyecanlar içindeyiz. Yapılan her kiralamanın sektöre can katacağına inanıyorum” diye konuştu.

2008 yılında projelendirilen ve 2010 yılında temelleri atılan Next Level, şehrin en gelişmiş lokasyonu Söğütözü’nde, lüks oteller, kongre ve fuar merkezi, akademik yerleşkeler, iş ve finans dünyasının genel merkezleri arasındaki prestijli konumuyla 5 yıldır şehir yaşamına değer katıyor. Açıldığı günden bu yana ziyaretçileri için güvenilir markaları bir araya getiren mağaza karması ile nezih bir atmosferde keyif dolu bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Türkiye, 80 milyonu aşan nüfusuyla sektörde önemli bir pazar. 1990’lı yıllarda hızla gelişmeye başlayan perakende sektörüne birçok uluslararası marka yatırım yaptı. Dolar kurunun artması ile bugünlerde zor zamanlar geçiren perakende sektöründe kiracı ve yatırımcı arasındaki dengeyi koruyabilmek ve doğru kiralamalara yönelmek bu dönemi en zararsız şekilde atlatabilmenin en iyi şekli oldu. Yerli yatırımcılar ise pazar paylarını büyütüp ya mağazalarını büyüttü ya da yeni şubeler açtı. Next Level AVM de kiralamalarda güçlü yabancı markaların yanında yerli markalara da yer verdi.

Yeni markalar ile yeni iş birliktelikleri
Kapılarını açtığı 5’inci yılında yepyeni markalar ile iş birliktelikleri yaptıklarını belirten Next Level AVM Müdürü Zeynep Tarhan, marka karmalarına yeni katılan mağazalarla şehir yaşamına değer katmaya devam etiklerini vurguladı. “Dünya markalarının yanı sıra, dünyaya açılmış yerli markaları da mağaza karmasına dahil ederek, ziyaretçilerimize geniş bir fiyat ve ürün yelpazesi sunuyoruz” diyen Zeynep Tarhan, yeni markalar ile yeni iş birlikteliklerini şöyle anlattı:

“Eşsiz tasarımlarıyla hayal edilen evleri yaratmayı hedefleyen Mudo Concept, Next Level AVM’de yerini aldı. Mobilya ve aksesuar trendlerine yön veren Mudo Concept giriş katında yer alan bin metrekarelik mağazasında geniş ürün yelpazesiyle ziyaretçilerini ağırlıyor. 2019 yılının hemen ilk günlerinde Türk ve İtalyan birlikteliğinden doğan Rue Les Createurs markası da bölgemizde yer alan ve çoğunluğu oluşturan beyaz yaka kadın ziyaretçilerimiz için hizmete açıldı. Rue Les Createurs, günlük yaşamın her anı için çözüm sunan koleksiyonlarını elbiseden pantolona, bluzdan trikoya kadar geniş seçenekleriyle çok beğenildi. 2018 yılının son çeyreğinde peş peşe çok değerli markaları marka karmamıza kattık. “İyi giyinmek herkesin hakkı” felsefesi ile dünyanın birçok ülkesinde Türk perakendeciğini başarı ile temsil eden, uygun fiyatlarla kaliteli ürünler sunarak müşterilerine ulaşılabilir modanın keyfini yaşatan LC Waikiki, kış aylarında aramıza katılan yeni markalarımızdan oldu. Alışveriş merkezimin çevresinde birçok okul ve ofis binası yer alıyor. Buralarda çalışanların kültür, sanat ve eğlence dünyası ile ilgili tüm ürünleri bulabileceği D&R, merkezimizde yerini aldı. Doğal taş ve gümüşün usta ellerde benzersiz aksesuarlara dönüştüğü Piedra mağazası ziyaretçilerimizin kombinlerini tamamlamak adına güzel bir adım oldu. “Hamurumuzda dostluk var” sloganı ile dünyanın dört bir yanında hizmet veren Simit Sarayı ziyaretçilerimize uzun uzun kahvaltı yapabilecekler ve aynı zamanda çok hızlı şekilde hizmet alabilecekleri yeni bir mekan oldu. Hafta sonu girişleri artan çocuklu ziyaretçilerimiz için seçenekleri çoğaltabilmek için her zaman, her yerde, her koşulda oyuncağın ulaşılabilir olmasını sağlamak isteyen herkesin “oyuncakçısı” Toyzz Shop yeni markalarımız arasında yerini aldı. 2018 yılında bazı markalarımızın da metrekarelerini büyüttük. 1001 çeşit dünya çayının sunulduğu ve gün geçtikçe misafir kitlesini büyüten Keifi, 1000 metrekare büyüklüğündeki yeni yerine taşındı. Özellikle genç ziyaretçilerimizin yoğun ilgi gösterdiği Pandora mağazasını yine bu yıl 110 metrekareye taşıdık. Mağazasını büyüten bir diğer markamız da Penti oldu. 2018 Kasım ayında Penti, 194 metrekarelik yeni mağazasında hizmet vermeye başladı.”

Perakende sektörünün bu zor günlerinde ziyaretçilerin ihtiyaçları yönünde doğru kiralamalar yaparak bu süreçte doğru bir şekilde ilerlediklerini anlatan Next Level AVM Müdürü Zeynep Tarhan, “Marka karmamıza kattığımız yeni markalarımız ile yeni heyecanlar içindeyiz. Ziyaretçilerimizin istediği skalada ürün bulabileceği ve keyfine göre vakit geçirebileceği alanlar yaratmak bizim için önemli. Yapılan her kiralamanın sektöre can katacağına inanıyorum” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here