Ana Sayfa AVM Next Level terasta bahar coşkusu

Next Level terasta bahar coşkusu

PAYLAŞ

Mart ayında mevsimlerin en güzeli, baharı karşılamaya hazırlanıyoruz. Isınan hava, parlayan güneş ve patlayacak tomurcukların heyecanını yaşamaya hazırlanıyoruz. Doğa, taptaze lezzetlerini sunmak için uyanmaya başlıyor. Teraslarımızı yavaş yavaş hazırlıyoruz mis gibi açık hava sohbetlerimize…

Next Level’da da kıpır kıpır bir bahar heyecanı var bu günlerde. Teras katın doğadan esinlenen yeşil konsepti, havuz kenarında keyif dolu buluşmalara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Restoranların bahçeleri açılıyor, menülerde bahar lezzetleri yerini almaya başlıyor. Baharın gelmesiyle Next Level Teras mekanlarının açılan bahçelerinde lezzetler, sokağa taşıyor.

Kafeleri ve restoranları dolduran misafirleriyle Next Level Teras, sosyal yaşamın önemli bir merkezi olmaya devam ediyor.
Bin bir çeşit Dünya çayını buluşturan Keifi, zengin menüsünde sabah kahvaltılarından akşam yemeklerine, nezih ve incelikli dekorasyonu ve ferah atmosferi ile terasın tam da kalbinde yer alıyor. Usta şeflerin elinden günlük ve taptaze tatlılar ile Keifi’nin içindeki Patisserie bölümü ise günün her saatini tatlandırıyor.
Terasın en güzel renklerinden biri; alışkanlık yaratan lezzetleriyle 7’den 70’e herkesin eğlenceli ve keyifli mekanı Timboo Cafe! Kapılarını açtığı günden beri Next Level Teras’ın en keyifli mekanlarından birisi… Uzun uzun yapılan sabah kahvaltılarının, keyifle yenilen öğle yemeklerinin, akşamüzeri bir kahve içimi buluşmalarının, dostları bir araya getiren akşam yemeklerinin vazgeçilmez adresi… Timboo Cafe’nin bahçesi ise bir başka güzel. Sımsıcak renkleri ve enfes menüsüyle açık havada keyif dolu sohbetlerin vazgeçilmez adresi.

“Her mevsim yeni bir başlangıç ve her yeni başlangıç yeni mutluluklar” diyen Big Chefs, menüsünde ve her karesinde aile sıcaklığı hissini duyacağınız konforlu dekorasyonu ile sıcak buluşmalara ve keyifli zamanlara ev sahipliği yapıyor.

Saatlerce vakit geçirebileceğiniz her detayı büyük bir incelikle hazırlanmış yeni bir mekan Mischa! Terasın en keyifli köşelerinden birinde doğal ve taze lezzetlerin buluşma noktası…
Teras katta prestijli, tutkulu ve benzersiz sunumlarıyla Godiva nezih bir atmosferde tam anlamıyla muhteşem bir çikolata deneyimi sunuyor.

Next Level Teras, konfor ve kaliteyi birleştiren sinema salonlarıyla da benzersiz. Film arasında terasa bir adımda çıkabildiğiniz ferah ve dinamik atmosferi ile tüm aile bireyleri için vazgeçilmez.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here