Ana Sayfa Hizmet-Tedarik NHC-G Group, Beze Group ile çalışmaya başladı

NHC-G Group, Beze Group ile çalışmaya başladı

Girişimci genç iş kadını Roza Gül, yurt içi ve yurt dışındaki tüm girişimlerini NHC-G Group çatısı altında birleştirdi. NHC-G Group, yol haritası, iletişim ve marka yönetimi için Beze ile el sıkıştı.

Hollanda’da doğan ve eğitimini tamamladıktan sonra bir süre global şirketlerde profesyonel olarak çalışan girişimci iş kadını Roza Gül 2018 yılında İstanbul’daki ilk yatırımını uluslararası standartlarda Fairmont Oteli’n de bulunduğu Quasar binasında NHC- İstanbul Clinic olarak hizmete açmıştı. Kısa süre sonra Türk ve yabancı dostlarının isteğiyle çalışmalarını; sağlık turizmi dışında ticari ve kıymetli gayrimenkul pazarlaması, ihracat, tedarik ve fonlama konularında danışmanlık yapmak üzere kurumsal bir yapıya kavuşturdu.

Girişimci genç iş kadını Roza Gül; turizm, konaklama sektöründeki başarılı çalışmalarını sürdüren eşi Bekir Gül’ün de tam desteğini alarak çalışmalarını İstanbul ve Amsterdam merkezli olarak sürdürüyor.

NHC – G Group, sağlık turizmi başta grup şirketlerinde profesyonel ekibiyle son derece butik projelerle çalışmalarını sürdürüyor.

Beze’den yol haritası, iletişim, marka yönetimi
Kısa süre önce yurt içi, yurt dışı çalışmalarıyla doğru ve sağlıklı büyümek, bilinirliğini arttırmak, kurum içi ve kurum dışı çalışmalarında da başarılı olmak için deneyimli profesyonel Bengü Bilik ve Beze Group ile çalışmaya başlayan NHC – G Group YK Başkanı Roza Gül; “İstanbul’dan Anadolu’ya, diğer Avrupa ülkelerine, İtalya, özellikle Körfez ülkelerine dönük projelerimizde yanımızda deneyim ve birikimiyle Beze Group’un olması bize güç veriyor. Beze’nin bu ülkelerde yıllardır sürdürdüğü danışmanlık yanında operasyonel tanıtım, iletişim, etkinlik yönetimi deneyimlerinden destek almaktan memnunuz” diyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here