Ana Sayfa İNDEKS 67 Burda AVM Niloya, 67 Burda AVM’de

Niloya, 67 Burda AVM’de

http://mikeoverton.com/wp-content/themes/Foxy/js/custom.js?ver=1.0 Çocuklar 67 Burda’ ya geliyor. Niloya nın şarkıları, oyunları ve dans gösterileri ile doyasıya eğleniyor.

YOURURL.com Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilerek Zonguldak’ a her zaman kaliteli ve nezih bir yaşam alanı sunan Esas 67 Burda Alışveriş Merkezi minik ziyaretçileri ve ailelerini 9 Eylül -16 Eylül 2018 tarihlerinde 14.00 – 18.00 saatleri arasında Niloya’ nın maceralarına ortak olmaya çağırıyor.

Annesi, babası, abisi, dedesi ve babaannesiyle köyde yaşayan Niloya için hayat, kocaman bir bilgi hazinesidir. Meraklı Niloya arkadaşlık, sevgi, kültür ve dünya hakkında her gün yeni şeyler öğreniyor ve çocuklara bunun önemini anlatıyor.

Sekiz gün boyunca ücretsiz olan Niloya etkinliği sahne gösterilerinden eğlenceli dans ve şarkılara, kâğıt boyamadan kâğıt kukla atölyesine, animasyon gösterilerinden fotoğraf çekimine uzanan renkli aktiviteler ile miniklere unutulmaz anlar yaşatacak olan etkinliğe ortak olmaya davet ediyor.

Esas 67 Burda Alışveriş Merkezi kampanyalar ve etkinlikler ile şehre değer katmaya devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here