Ana Sayfa İNDEKS Damat Tween Orka Holding, 7 günde 3 yeni mağaza açıyor

Orka Holding, 7 günde 3 yeni mağaza açıyor

http://heavenlyplastics.com/no-regrets-only-lessons-learned/ Erkek giyim perakende markaları D’s Damat ve Damat Tween’i bünyesinde bulunduran Orka Holding, bir hafta içinde 3 yeni mağaza açıyor. Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, “Pandemi döneminde de hizmet konusunda tüm yükümlülükleri yerine getirme bilinciyle yatırımlarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

More Info D’s Damat ve Damat Tween’i bünyesinde bulunduran Orka Holding, mağaza yatırımlarını sürdürüyor. Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, “Yeni mağaza yatırımları ile ülkemizde ek istihdam yaratmaktan onur ve mutluluk duyuyoruz” dedi.

Orka Holding, bir hafta içinde Ankara ve Balıkesir’de D’s Damat ve Van’da Damat Tween markası ile 3 yeni mağaza açılışı yapacak. Orka Holding’in Ankara’daki mağaza sayısı 9’a, Balıkesir’de ise 4’e ulaşacak. Kiralama çalışmalarını Minerva AVM Kiralama ve Danışmanlık’ın yaptığı Yörük AVM’de 11 Temmuz’da mağazasını açan Damat Tween, böylelikle Van’daki ilk mağazasını açmış oldu.

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, gerek üretim gerekse perakende tarafında mevcut istihdamı korumanın ve ek istihdam yaratmanın öncelikli hedefleri arasında yer aldığını vurguladı.

Orakçıoğlu “Pandemi döneminde de hizmet konusunda tüm yükümlülükleri yerine getirme bilinciyle yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Yeni mağaza yatırımları ile ülkemizde ek istihdam yaratmaktan onur ve mutluluk duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here