Ana Sayfa AVM Outlet Center İzmit’te 12 Aralık Mağazacılar Günü

Outlet Center İzmit’te 12 Aralık Mağazacılar Günü

Türkiye’de, Perakende / Mağazacılık sektöründe çalışanların onurlandırılmalarını ve onlara teşekkür edilmesini amaçlayan 12 Aralık Mağazacılar Günü bu yıl 8. kez kutlanıyor. Outlet Center İzmit de bünyesindeki tüm mağazaların yönetici ve çalışanları için 12 Aralık Mağazacılar Günü’ne özel bir hediye verdi.

Tüm mağaza yöneticilerinin pozitif enerji ve coşkusunu bir kat daha arttırmak amacıyla; Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu çatısı altındaki derneklerin öncülüğünde 2013 yılında 12 Aralık Mağazacılar Günü adıyla kutlanmaya başladı.

Bu kapsamda, 12 Aralık Mağazacılar Günü için Outlet Center İzmit Yönetimi’nce merkez bünyesinde bulunan tüm mağazaların yönetici ve çalışanlarıyla bir araya gelerek günü kutlamak amacıyla gerçekleştirilen Kahvaltı Organizasyonu, bu sene içinde bulunduğumuz pandemi süreci dolayısıyla gerçekleştirilemedi.

Outlet Center İzmit Yönetimi bu sene 12 Aralık Mağazacılar Günü dolayısıyla Outlet Center İzmit bünyesinde bulunan her mağazanın yönetici ve çalışanlarına özel mug hediye etti.

Outlet Center İzmit bünyesinde bulunan tüm mağaza yönetici ve çalışanları kendilerine atfedilen bugünün bir anısı olarak hediye edilen mug için oldukça memnun kaldılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here