Ana Sayfa Gündem Oxxo’dan ‘Özel Hisset, Güvende Kal’ mottosu

Oxxo’dan ‘Özel Hisset, Güvende Kal’ mottosu

can you buy furosemide over the counter in uk Oxxo, yeni dönemde ‘Özel Hisset, Güvende Kal’ mottosuyla çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığını ilk planda tutan perakendeciler arasında yer aldı.

over at this website Perakende dünyasının önde gelen markası Oxxo, 1 Haziran’da başlayacak yeni dönemde tüm mağazalarında uygulayacağı önlemleri içeren bir rehber yayınladı.

Normalleşme adımlarının başladığı bu süreçte ‘Özel Hisset, Güvende Kal’ mottosunu benimseyen Oxxo; Dünya Sağlık Örgütü, T.C. Sağlık Bakanlığı ve birçok yabancı makaleden yararlanarak hazırladığı rehberi tüm çalışanlarına dağıtacak.

Rehberde 1 Haziran tarihinden itibaren tüm mağazalarını açacak olan Oxxo’nun mağaza, depo, ofislerde alacağı tüm önlemlerle beraber ürün dezenfeksiyonları, müşterilerin mağazaya girişinde uygulanacak adımlar, kabinlerin kullanımı ve kasa bölgesinde takip edilecek tüm önlemler de yer alıyor.

Mağazaların kapalı olduğu süreçte tüm çalışanlarına gönderdiği malzemelerle evlerinde sağlık çalışanları için 50 bin adet siperlik üreten ve çeşitli sağlık kuruluşlarına bağışlayan Oxxo; yayınladığı ‘Özel Hisset, Güvende Kal’ rehberiyle çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığına verdiği önemi bir kez daha ortaya koyuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here