Ana Sayfa AVM Palladium ‘Natural Life’ başlıyor

Palladium ‘Natural Life’ başlıyor

PAYLAŞ

Palladium Ataşehir, 3 yıldır aralıksız sürdürdüğü “Natural Life” etkinliğini bu ay 9-13 Ocak tarihleri arasında düzenliyor. Türkiye’nin dört bir yanından gelen doğal ve organik ürünler Palladium misafirleriyle buluşuyor

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir’de bir klasik haline gelen ‘Palladium Natural Life’ etkinliği, 9 Ocak’ta başlıyor. 5 gün sürecek etkinlikte Türkiye’nin dört bir yanından gelen doğal ve organik ürünler sergileniyor ve satışa sunuluyor.

Palladium’un ana koridoruna kurulan stantlarda, ürünlerin en doğal ve tazesi, güvenilir markaların çatısı altında AVM misafirine ulaşıyor. Dut unu ve siyez unundan organik kahveye, doğal kozmetik ürünlerinden çikolatalı kurabiyeye, zeytinyağ, reçel, buğday ruşeymiden doğal temizlik ürünleri ve saf sabuna geniş yelpazedeki katkısız doğal ürün gamının yer aldığı Natural Life etkinliği, özellikle sağlıklı beslenmek isteyenlerin vazgeçilmez adresi olacak.

Palladium Natural Life etkinliğinde; A Plus, İmmunflex, Baba Toprağı, Gano Excel, ByViolet, Pera Bahçe, Muhteşem Çikolatalı, Ecowell, Buğday Ruşeymi / AlayBeyi, Hatice Teyze, Bodrum Yadigarı, Soup Factory, Siyezevi, Saklı Orman markaları yer alıyor.

9-13 Ocak tarihleri arasında Palladium’a gelin, organik ve doğal ürünlere kaynağından ulaşın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here