Ana Sayfa Gündem Paşabahçe mağaza sayısını 55’e çıkardı

Paşabahçe mağaza sayısını 55’e çıkardı

http://sailplicity.com/outube.com/embed/a2oFBzLK9G8 Müşterilerine ev ve yaşama dair binlerce fikir sunan Paşabahçe Mağazaları, mağaza yatırımlarına hızla devam ediyor. ‘Hayat En Güzel Hediye’ sloganıyla 7’den 70’e herkese hitap eden Paşabahçe Mağazaları, son mağazasını İstanbul Anadolu Yakası’na farklı bir soluk getiren Emaar Square AVM’de hizmete açtı.

how to write a description of yourself for online dating Cam ev eşyası ve ev dekorasyonuna yönelik perakende mağazacılıkta, özgün yapısıyla Türkiye’de lider olan Paşabahçe Mağazaları İstanbul’daki yeni mağazasını Emaar Square AVM’de hizmete açtı. Keyifli alışverişin yeni adreslerinden olacak Emaar Square AVM’deki yaklaşık 600 metrekarelik yeni mağaza, “Yaşam” ve “Butik” konseptlerindeki ürünleri bir arada sunuyor.

Yeni mağazada yüzlerce kadeh, karaf, vazo, kâse, kupa, çerçeve, sofra ve mutfak aksesuarları ile daha pek çok dekoratif ürün her zevke ve bütçeye uygun seçenekleriyle tüketicilerle buluşuyor. Anadolu’daki tarih ve kültür birikiminin cama yansıtıldığı Tarih-Kültür-Cam’ Koleksiyonları’nın 14’üncüsü olan yeni Kayıp Hazineler Koleksiyonu da Kasım ayından itibaren Emaar Square AVM mağazasında tarih ve sanatseverlerin beğenisine sunulacak. Anadolu topraklarında, geçmişte izinli veya izinsiz yapılan kazılar sonucu yurt dışına götürülen tarihi eserlerden oluşan Kayıp Hazineler Koleksiyonu’nda, vazo, kase, mumluk amfora, kitap desteği, kandil, tütsülük ve dekoratif figürler gibi 30 farklı parça yer alıyor

Çeşitli sebeplerle bozulan, yok olan kültürel ve tarihi değerlerimizin yaşatılması ve daha fazla kitlelere tanıtılabilmesi hedefiyle hazırlanan Tarih-Cam-Kültür Koleksiyonları, Paşabahçe Mağazaları’nın kültür ve gelenekten beslenen özgün Türk camcılığını geleceğe taşıma anlayışı doğrultusunda lanse ettiği Omnia Koleksiyonu ve 2017 yılında “su” temasıyla şekillendirdiği Omnia Su Koleksiyonu da yeni mağazada yer alıyor.

Emaar Square AVM’de yeni açtığı mağazası ile mağaza sayısını 55’e çıkaran Paşabahçe Mağazaları, bu mağazası ile müşterilerine her gün 10.00 ve 22.00 saatleri arasında keyifli vakit geçirebilecekleri bir alan oluşturuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here