Ana Sayfa Gündem Penti’den kadın sağlık çalışanlarına anlamlı destek

Penti’den kadın sağlık çalışanlarına anlamlı destek

buy neurontin gabapentin Penti, 14 kamu hastanesinin tüm kadın sağlık çalışanlarına 50 bin adet çamaşır, çorap pi-jama desteği verdi.

tank dating sim adult patch Küresel ölçekte yaşadığımız Covid-19 pandemisinde, ilk günden bugüne ‘Hep Birlikte’ motto-suyla hareket eden Penti, kadın sağlık çalışanlarına anlamlı bir destek sunuyor. Topluma so-rumlu ve duyarlı marka kimliğini Covid-19 salgınının ilk gününden bugüne koruyan marka, kadın sağlık çalışanlarının bu süreçteki kişisel tekstil ihtiyaçlarını karşılamak üzere hareket geçti. Bugüne dek 14 kamu hastanesinin tüm kadın sağlık çalışanlarına 50 bin adet çamaşır, çorap ve pijama desteği veren marka, desteklerine hız kesmeden devam ediyor.

Kadın sağlık çalışanlarına ‘Sizler hiçbir zaman yalnız değilsiniz! Hep birlikteyiz!’ diyerek ses-lenen Penti, gerek sosyal medya hesaplarına gelen mesajlardan, gerekse direkt ulaşılıp ihti-yaçları sorulan kamu hastanelerine destek paketlerini iletti. Evlerine gidemeyen, kişisel hij-yen ihtiyaçlarını giderme ihtiyacı olan kadın sağlık çalışanlarının yanında olan Penti, bu sü-reçte gece gündüz demeden büyük bir özveri gösteren başta kadın sağlık çalışanları olmak üzere tüm sağlık çalışanlarına desteğini sürdürecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here