Ana Sayfa Yiyecek-İçecek Pizza Pizza, Balıkesir’deki 8. restoranını açtı

Pizza Pizza, Balıkesir’deki 8. restoranını açtı

PAYLAŞ

Pizza Pizza, 2018 yılı için yeni şube açılışları kapsamındaki yatırımlarına bir yenisini ekledi. Pizza Pizza’nın Balıkesir 10 Burda AVM’deki yeni restoranı, aynı zamanda şirketin Balıkesir’deki 8. şubesi de oldu.

Türkiye’nin ikinci büyük pizza zinciri olarak, bugün 46 ilde bulunan 140’a yakın şubesinde misafirlerini ağırlayan Pizza Pizza, restoranlarının bulunduğu noktalara yenilerini eklemeyi sürdürüyor.

Türkiye’deki pizzaseverleri bir çok ilkle tanıştıran Pizza Pizza, lokal tatlarla yarattığı lezzetli pizzalarını daha fazla Balıkesirli ile buluşturmak üzere, Balıkesir’deki yepyeni restoranının kapılarını ise 10 Burda AVM’de konuklarına açtı.

Pizza Pizza, açılan bu yeni şubesiyle birlikte Balıkesir’deki yatırımlarına devam ediyor.

Pizza Pizza, 10 Burda AVM’ye güzel vakit geçirmek ve sosyalleşmek üzere gelen Balıkesirli tüm konukları, lokal tatlarla hazırladıkları pizzalarıyla, lezzet ve keyif dolu bir yemek molasında ağırlamak için hazır.

Önümüzdeki dönemde de Balıkesir’de daha fazla misafir ağırlamaya hazırlanan Pizza Pizza, bölgedeki yatırımcılarıyla yeni çalışmalara imza atmayı sürdürecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here