Ana Sayfa Gündem Playland, yurt dışında da büyüyecek

Playland, yurt dışında da büyüyecek

Playland, Türkiye’de toplam 39 kentte 56 AVM’de yer alan 88 şubesi ile her geçen gün büyümeye devam ederken Bosna, Piriştina ve Kosova’dan sonra tüm dünyaya açılmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin Aile Eğlence Merkezi Playland, 65 bin metrekare kapalı alanı, 8 milyondan fazla ziyaretçisi ve 5 binden fazla oyun makinesiyle Türkiye’de toplam 39 kentte, 56 AVM’de 88 şubesi ile yer alıyor.

Yurt dışında Bosna, Piriştina ve Kosova’da olduklarını belirten Playland Kurucu Ortağı ve CEO’su Seydi Taş, “2022 yılı sonuna kadar hedeflerimizde tüm dünyaya açılmak var. İlk duraklarımız ise Almanya ve İtalya olacak” dedi.

Kendi sektörünü yaratmış bir şirket olduklarının altını çizen Taş, “Playland olarak çocuklara doğru eğitim ve oyun zevkini vermeyi amaçlarken, oyuncakların çocukların üzerindeki etkisini inceliyor ve daima en kaliteli ürünleri müşterilerimize sunmayı amaçlıyoruz.
Play Bowling, Soft Play, Play Town, Power Jump, Play VR olarak dört ayrı oyun alanı konseptimiz var. 600’ü aşkın çalışanımız ile Playland alanında sürekli yeni araştırmalar içinde olmayı, yeni fikirler, tasarımlar ve modeller geliştirmeyi prensip edindik. Sürekli daha iyi ne yapabiliriz diye düşünüyor ve projelerimizi bu hedef doğrultusunda şekillendiriyoruz” şeklinde konuştu.

Oyun sektörünün hızla geliştiğini ifade eden Taş, “Sektöre özel klasikleşmiş oyuncak ve oyun gruplarını korumak ve yaşatmakla birlikte çağın ve teknolojinin getirdiği, dünya standartlarındaki en yeni ürün gruplarını da geliştiriyoruz. Sürekli olarak fark yaratmanın ayrıcalıkları üzerinde de durmadan çalışıyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here