Ana Sayfa Hizmet-Tedarik Pozitera, TEİD üyeleri arasına katıldı

Pozitera, TEİD üyeleri arasına katıldı

cheap prednisone online Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarının katılımıyla 145’i aşkın üyeye ulaşan Etik ve İtibar Derneği (TEİD) üyeleri arasına, sektöründe lider birçok ulusal ve uluslararası firmaya hizmet veren perakende geliştirme şirketi Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş de katıldı.

accra online dating scam artists are called what Etik ve İtibar Derneği (TEİD), üye sayısını arttırmaya devam ediyor. İş etiği ilke ve değerlerinin şirketlerin tüm idari ve ticari fonksiyonları tarafından benimsenmesi ve bir iş yapma biçimi haline gelmesi hedefiyle 2010 yılında kurulan TEİD, bugün GSMH’nın yüzde 15’ini oluşturan ve 200 binin üzerinde çalışanı istihdam eden önde gelen kurum ve kuruluşlardan oluşuyor. İş dünyasının yoğun desteğiyle üye sayısını düzenli olarak artıran TEİD’in yeni üyesi Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş oldu.

Pozitera, 2007’den bu yana alanlarında lider ulusal ve uluslararası birçok markanın, Türkiye genelinde tüketiciye tanıtımı ve ürünlerinin özelliklerinin doğru bilgilendirilmesi üzerine hizmetler sunuyor.

Türkiye’nin 81 ilinde yüzlerce mağaza çalışanı ve yüzü aşkın saha yöneticisiyle aylık 6 bin 500’ün üzerinde satış noktasında faaliyet gösteren Pozitera, ürünlerin reyondaki bekleme sürelerinin en aza indirilmesini destekliyor. Pozitera, satış noktalarında yer alan ürünlerin tüketiciyle en doğru şekilde buluşmasına ve tüketicinin satın alma kararlarına doğru tanıtımla destek veriyor. Satış ekiplerini ve pazarlama süreçlerini anında ve canlı olarak izleyebilen, gerekirse müdahale edilmesini sağlayan Pozitera, perakende sektöründe yer alan markalara önemli bir katma değer sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here