Ana Sayfa Dünyadan Primark en büyük mağazasını İngiltere’de açtı

Primark en büyük mağazasını İngiltere’de açtı

http://raleighmuralsproject.com/om/embed/NZXxzbrVsDA Dünyanın en büyük Primark mağazası İngiltere, Birmingham’da açıldı. 160 bin metrekarelik alanda 5 katlı Primark mağazası, bünyesinde bulundurduğu yeni konseptleriyle hizmet verecek.

dating sites where i can find women who will swallow cum Primark, en büyük mağazasını İngiltere’nin ikinci en büyük kenti olan Birmingham’da açtı. Beş katlı 160 bin metrekarelik mağaza, Primark’ın Birleşik Krallık’taki en büyük mağazası konumunda. Primark Birmingham High Street’te binden fazla kişi çalışıyor. Bu toplamın 430’u eski New Street şubesinden transfer olan mevcut çalışanlar. Bu arada, 500 yepyeni iş yaratıldı, ayrıca şefler, saç stilistleri ve güzellik uzmanları dahil olmak üzere iş ortağı tarafından yürütülen mağaza içi deneyimler için 100 kişi daha işe alındı.


Aynı caddede 17 yıldır hizmet veren Primark, yeni mağazasında yeni konseptlere de imza attı. Yeni mağaza aynı zamanda tatil beldelerinin ve yolcu gemilerinin dışında bulunan ilk resmi lisanslı kafeterya, berber dükkanları Mills x Primark, güzellik stüdyosu zinciri Duck & Dry Xpress ve Primark’ın kıyafet ve aksesuar yelpazesini sunuyor. Ayrıca Disney temalı kafe, restoran, berber ve güzellik salonu gibi konseptler, yeni mağazanın sağladığı olanaklardan bazıları…

Primark Birmingham mağazasının 70 milyon sterline malolduğu belirtildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here