Ana Sayfa AVM Primemall Gaziantep kazandırmaya devam ediyor

Primemall Gaziantep kazandırmaya devam ediyor

Gaziantep’in gözde alışveriş merkezi Primemall Gaziantep, ziyaretçilerini Jeep Renegade ile ödüllendirdi. 23 Şubat tarihinde sonlanan kampanyanın talihlisi 080625 Nolu kupon ile Mücahit Murat Kıcalı oldu.

Primemall Gaziantep Alışveriş Merkezi’nin 23 Kasım 2019 tarihinde başlattığı hayalleri süsleyen Jeep Renegade otomobil kampanyasının çekilişi gerçekleşti. Her 100 TL’lik alışveriş için bir kupon alarak kampanyaya katılma hakkı elde eden herkesin merakla beklediği son model otomobil kampanyasına talihlisi, 28 Şubat günü saat 15.00’te, Milli Piyango İdaresi yetkilileri ve noter huzurunda yapılan çekilişle belirlendi.

Primemall ziyaretçilerinin de izlediği heyecanın doruk noktasına ulaştığı çekilişte, Jeep Renegade asil talihlisi 080625 nolu kupon ile Mücahit Murat Kıcalı olurken; yedek talihli 106285 nolu kupon ile Murat Soğancı oldu.

Açıldığı günden itibaren düzenlediği araç kampanyalarıyla göz dolduran ve bugüne kadar birçok araç kampanyası düzenleyen Primemall Gaziantep, yeni kampanyalar için gün saymaya başladı bile.

Primemall Gaziantep AVM’nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği kampanya ve etkinlikler için takipte kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here