Ana Sayfa Gündem Primemall Gaziantep marka karmasını güçlendirdi

Primemall Gaziantep marka karmasını güçlendirdi

PAYLAŞ

2013 yılında kapılarını açan Primemall Gaziantep, marka karmasını güçlendirmeye devam ediyor. Primemall Gaziantep, son olarak İpekyol, Machka, Rue, Zen Pırlanta, Jolly Tur, Yeşim Baskı ve Tasarım’ı markalarına ekledi.

Gaziantep halkının ihtiyaçlarına cevap veren, kentin en büyük alıveriş merkezi Primemall Gaziantep, marka karmasını güçlendirmeye devam ediyor. İpekyol, Machka, Rue, Zen Pırlanta, Jolly Tur, Yeşim Baskı ve Tasarım gibi ulusal ve uluslararası markaları bünyesine katan Primemall Gaziantep, zengin marka karmasına yenilerini ekledi.

2014 yılından bu yana Türk ve İtalyan birlikteliğinden doğan ‘Rue Les Createurs’ ulusal ve uluslararası arenada 19’dan fazla mağazasıyla sıra dışı metropol kadınlarına özel koleksiyonlarla günlük yaşamın her anı için çözüm sunan “Rue Les Createurs” koleksiyonlarında elbiseden pantolona, bluzdan trikoya kadar geniş bir yelpazede ürünleriyle Rue mağazası çok yakında Primemall Gaziantep’te olacak.

Yıllardan beri, pek çok başarılı kadının giyim sektöründeki ilk tercihi olmayı başarmış ve günümüzün en prestijli hazır giyim markaları arasındaki yerini alan İpekyol ve Machka mağazalarımız yenilenen yüzüyle Primemall Gaziantep’te. Yeşim Baskı ve Tasarım Merkezi de çok yakında Primemall Gaziantep ziyaretçileriyle buluşacak.

Pırlantadaki uzmanlığı, farklı tasarımları, güvenilirliği, satış sonrası hizmetleri ile kendiniz ve sevdikleriniz için özel, büyüleyici, değerli bir hediyenin, pırlantanın, ilk adresi Zen Pırlanta da Primemall Gaziantep AVM’nin zemin katında yerini aldı. Ayrıca tatilcilerin yol arkadaşı ve gezginlerin daimi başlangıç noktası olan Jolly Tur ise otopark katında hizmete açıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here